2737
2734
عنوان

بچه ها موش اومده تو خونم تنهام.

847 بازدید | 64 پست

چیکار کنم؟ 

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم

گریه

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
گریه

اینقدر جیغ زدم. 

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واااییی😨😨خداروشکر ما طبقه سومیم😟 

چسب مخصوص داره بگیر بذار میوفته توش.منکه جرات ندارم بکشمش.زیرپله مادرشوهرم نون خشک هست از کوچخ موش میاد.چسب گذاشتن گیر میوفته.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2731
واااییی😨😨خداروشکر ما طبقه سومیم😟  چسب مخصوص داره بگیر بذار میوفته توش.منکه جرات ندارم بکشمش ...

خواهر من طبقه پنجمم. دارم سکته میکنم چجوری این همه اومده بالا

ای وااای😲نکنه از پشت بودم اومده.😟چسب بذار.روش دیگه ای به ذهنم نمیرسه.نره تو اتاقت😣

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
وای از خونه برو بیرون😱😱😨

خوب کجا برم. بخدا گریم میاد واقعا. تو آشپزخونس😭😭😭

2738
ای وااای😲نکنه از پشت بودم اومده.😟چسب بذار.روش دیگه ای به ذهنم نمیرسه.نره تو اتاقت😣

نمیدووونم. 

واییییییییی

برو رو دسته مبل وایسا.یا برو تو دستشویی درم ببند زنگ بزن یکی بیاد

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت

نمیخوردت که اونم ازتومیترسه خودشواصلانشون نمیده کاری بهت نداره سرگرم چیزدیگه ای شو. شوهرت کجاس

خدایا یه گوشه چشم تو برای حل مشکلات ماکافیه🙁
2706