2733
2734
عنوان

بارداری توسن بالا

384 بازدید | 22 پست

سلام دوستان

بنظرشما ازدواج توسن بالا وبارداری چه خوبیا وچه عیبایی داره؟!

اگه تجربه ای تواین زمینه تو اطرافیان یا حتی خودتون دارید خوشحال میشم به اشتراک بزارین.

سپاس از توجهتون👀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خوشم نمياد

ازدواج زير ٢٠ نباشه بعد از اونم تا ٢٥-٢٦ ميپسندم به شخصه

بعلاوه سن بارداري هرچي ميره بالا قدرت باروري كمتر ميشه و خطراتشم بيشتر مخصوصا بعد از ٣٥ سال

البته بستگي داره يه نفر كلا يدونه بچه ميخواد ميگه ٣٣سالگي ميارم

ولي كسي اگه دو يا سه تا بخواد واقعا دير ازدواج كنه بچه آوردنش سخت ميشه

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
2731
2740

من ۳۲ سالگی ازدواج کردم (بعد از مهاجرت و اتمام دوره دکترام)، ۳۳، ۳۶  و ۳۹ سالگی هم بارداری هام بود. الان یک دختر و دو تا پسر کوچولو دارم از زندگیم راضی هستم، خانواده خوب و شغل مورد علاقه ام را دارم. 

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 

اگه خانم تا اون سن بیکار نشسته باشه خونه باباش کار کنه و درشو تا یه مقطعی ادامه داده باشه بازم خوبه ولی در کل سخته تو سن بالا بارداری 

تو سن پایینشم سخته چ برسه ب بالا 

خواهر شوهر من ۳۶یا ۳۷ سالش بود باردار شد واقعا اذیت شد نسبت به من 

بعدشم وقتی سن میره بالا ادم حوصلش و صبر و تحملش نسبت به قبل کم میشه به هر حال بی تاثیر نیس تو تربیت بچه 

اون بچه  ام پس فردا بابت سن زیاد مامان باباش ناراحته 

اگه خانم تا اون سن بیکار نشسته باشه خونه باباش کار کنه و درشو تا یه مقطعی ادامه داده باشه بازم خوبه ...

می دونی یه چیزایی از اراده آدم خارجه،اینکه همسر متناسب پیدابشه وشرایط ایده آل بشه برای بارداری،این پروسه رو یکم طولانی می کنه.😕

البته برای همه این طور نیست

می دونی یه چیزایی از اراده آدم خارجه،اینکه همسر متناسب پیدابشه وشرایط ایده آل بشه برای بارداری،این پ ...

درسته ولی  سعی کن بیکار نمونی به حرفه ای یاد بگیر کار کن درس بخون به هر حال اگه از اون طرف سنت بالا باشه برای بچت سعی کن با اینکه یه منبع درامدی داشتی  اینده بهتری براش رقم بزنی یا تحصیلاتتون ادامه بده این خیلی باعث افتخاره برای بچه ها 

که مادر و پدرش تحصیلات عالیه داشته باشن 

2706