2733
2739
عنوان

خانما کیا شبا تنها میخابند..نمیترسید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3224 بازدید | 63 پست
یعنی هیچکس تو خونه نیست تنهایی؟ ترس نداره که منم خیلی وقتا تنها بودم درو قفل کن از چی میترسی دقیقا؟ ...

تنها بدون بچه...من از آدمیزاد نمیترسم از جن و..میترسم

ایمان دارم و میدانم اگر روزی مرا درقبری بخوابانند روح هزاران حیوان🐾برای آرامشم دست به دامان خدا خواهندشد...#حیوانات احساس دارند😢

خونتون آپارتمانیه یا ویلایی؟

برای زندگی قانون مهربانی بگذاریم، هر که اخم کند جریمه‌اش لبخند، و هر که لبخند بزند پاداشش عشق باشد....قانون مهربانی، پاداش و مجازاتش شیرین است😊😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نترس عزیزم.من تجربه کردم.جلوی تی وی دراز بکش فیلم طنز ببین وقتی دیدی دیگه نمیتونی بیدار بمونی برو سرجات.یه چراغ هم تو خونه روشن بذار که تاریکی مطلق نباشه.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2728

من یه شب در میون تنهام 

نمیترسم خواهر 

تی وی رو خاموش نکن اگه میترسی

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره
من ومامانمم شباتنهامیخابیم چون‌بابام راه دورسرکاره نمیترسم البته چون مامانمم هست

کاش منم یکی بود شبا حداقل راحت میخابیدم خیلی سخته..از شانسم تازه اومدیم توی این خونه از اولش ک اومدیم ی حس بدی ازش گرفتم آخه چندشب پشت سرهم نصف شب با صدای بلند ریختن ظرفا پایین سینک بیدار میشدیم من ب شوهرم هم گفتم من تنها نمیتونم بخابم

ایمان دارم و میدانم اگر روزی مرا درقبری بخوابانند روح هزاران حیوان🐾برای آرامشم دست به دامان خدا خواهندشد...#حیوانات احساس دارند😢

من یه هفته همسرم هفت صب میرفت سرکار جون ب سر میشدم تا بخابم فک کن هفت صب همه برقارو روشن میذارم تلوزیونم روشن جامم میندازم جلو تلوزیون باز خابم نمیبره ببره ام هر یه رب نیم ساعت از خاب میپرم 😖😖😖

مگر یک انتظار را چقد میشود کشید 🙁خدایا یه نی نی ام بمن بده 🙂💕
2738
نترس عزیزم.من تجربه کردم.جلوی تی وی دراز بکش فیلم طنز ببین وقتی دیدی دیگه نمیتونی بیدار بمونی برو سر ...

من فکر اینکه برق بره رو میکنم میدونم تا مرز سگته رفتم

منم گاهی تنهام اکه دختر خوبی باشم قبلش هی تاپیک یا کلیپ جن و روح... نخونم ونبینم نمیترسم....

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍
من توی شهر غریبم..700کیلومتر دورم از استانم..بندرم..اونا شیراز

دیگه توکل کن ب خدا کاری نمیشه کرد 

خودت با یه چیزی مشغول کن شبا که سخت نگذره بهت درارم قفل کن تلویزیون روشن بذار .....

من یه هفته همسرم هفت صب میرفت سرکار جون ب سر میشدم تا بخابم فک کن هفت صب همه برقارو روشن میذارم تلوز ...

واا روز ک ترس نداره من فقط مشکلم شباست..خیلی سخته

من فکر اینکه برق بره رو میکنم میدونم تا مرز سگته رفتم

یبارم برقامون رفت رفته بودم تو حیاط نشستم تا بیاد فوری ام زنگ زدم شوهرم اومد 😂😂😂خیلی ترسوام حالم از این ترسو بودنم بد میشه خیلی وقتا 🤒🤒

مگر یک انتظار را چقد میشود کشید 🙁خدایا یه نی نی ام بمن بده 🙂💕