2737
2734
عنوان

خانما کیا شبا تنها میخابند..نمیترسید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3224 بازدید | 63 پست

عه دقیقا مثل همیم منم میخام از امشب تنها باشم😔

ناراحتم نه از تنها خوابیدم اولش شاید یکم سخت بگذره اما بعض اینه آدم هرشب ب یکی زحمت بده از اینکه آخر هر هفته باید دوسه روزو با این تنهایی سپری کنم ناراحتم😥

برای زندگی قانون مهربانی بگذاریم، هر که اخم کند جریمه‌اش لبخند، و هر که لبخند بزند پاداشش عشق باشد....قانون مهربانی، پاداش و مجازاتش شیرین است😊😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بعضی وقتا پیش میاد.درا رو قفل کن یه لامپ هم تو پذیرایی روشن بزار 

الکیم تخیل نزن حالا غول میاد و فلان.... 

راحت بخاب

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
2728

من باشوهروبچه هامم شبافلج خواب میشم تنها باشم که سکته میکنم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

ترس به دلتون راه ندین 

شبها همون چیزهایی وجود داره که روزها وجود داره .

منم قدیما که دلار ارزون بود مامان و بابام سالی یکبار می رفتن کانادا پیش داداشم .

از یک هفته تنها بودم تا 70 روز 

اتفاقا تنهایی مزیت های خودشو داره .

اللهم صل علی فاطمه و ابیها 
من خیلی میترسم از تنهایی خیلیی زیاد  کاش بگی کسی از دوست و فامیل بیاد پیشت یا بری پیششون

من توی شهر غریبم..700کیلومتر دورم از استانم..بندرم..اونا شیراز

ایمان دارم و میدانم اگر روزی مرا درقبری بخوابانند روح هزاران حیوان🐾برای آرامشم دست به دامان خدا خواهندشد...#حیوانات احساس دارند😢
2740
ترس به دلتون راه ندین  شبها همون چیزهایی وجود داره که روزها وجود داره . منم قدیما که دلار ارز ...

مردا نمیترسند ولی زن ها ترسواند

ایمان دارم و میدانم اگر روزی مرا درقبری بخوابانند روح هزاران حیوان🐾برای آرامشم دست به دامان خدا خواهندشد...#حیوانات احساس دارند😢
من بیشتر شبها تنهام اما اصلا نمیترسم اینقدر به تنهایی عادت کردم که وقتی کسی پیشم هست تا صبح راحت نمی ...

بچه هم نداری؟؟