2737
2739
منم نظرم همین میگم دلیلی نداره کسیو ب این دنیا بیارم و با ندارم ندارم بزرگش کنم مگر چ‌گناهی کرده ک س ...

منم همش میگم کاش منم بچه دار نمیشدم واقعا دلم به حالشون میسوزه به پای نداری ما دارن میسوزن 

خیلی از آرزوهاشون از دست میدن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سبزی بیشتر فیبر داره نمیشه میوه رو کلا حذف کرد حالا کمتر بخرین ولی کلا حذف نکنید

عزیزم حذف نمیکنم چیزی رو۔اما بعضی وقتا کہ خریدای واجب داریم این راھکار خوبہ

اقرار میکنم کہ خدایم فقط توئی*ھر آنچہ ماندہ است برایم،فقط توئی*شاھدترین بہ خلوت شب ھای تارِ من*سامع ترین بہ زمزمہ ھای نزارِ من*طوفان غم ز گریہ جدایم نمیکند*موج است، موجِ غم کہ رھایم نمیکند*انگار کہ روضہ ای بہ دلم دم گرفتہ است*بغضی ھزار سالہ گلویم گرفتہ است*چشمم بہ لطف توست اگر زندہ ام ھنوز*عاصی و روسیاہ،ولی بندہ ام ھنوز۔۔۔پروردگارِ یوسفِ تنھا درون چاہ* فریادرس ترین بہ غمِ قلبِ بی پناہ*پروردگارِ یونسِ در عمقِ آبھا*پروردگارِ قلبِ رئوفِ رباب ھا*پروردگارِ مردمِ شب ھای انتظار*پروردگارِ چشم بہ راھانِ بی قرار۔۔۔۔
2731
من یکماہ گوشت میخرم و بہ وعدہ ھای کوچیک تقسیم میکنم۔ماہ بعدی دیگہ پول خرید گوشت نمیدم و بجاش مرغ و چ ...

صابون کا بیشتر میکروب به خودش جذب میکنه اگه میخوای مواد شیمیایی مایع ر  خنثی کنی با سرکه سفید قاطیش کن

منم همش میگم کاش منم بچه دار نمیشدم واقعا دلم به حالشون میسوزه به پای نداری ما دارن میسوزن  خی ...

خود ماهم همین هستیم من الان باید کلی از وسیله ها بزنم از جهازم چیزی ک اروزی هر دختریه...شرمندگی بابام مامانم ...چرا اخه خدا لعنت کنه باعث بانی این بدبختی ها را 😭

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
2740
من یکماہ گوشت میخرم و بہ وعدہ ھای کوچیک تقسیم میکنم۔ماہ بعدی دیگہ پول خرید گوشت نمیدم و بجاش مرغ و چ ...

منم گوشتمو ریز میزارم

خرید این ماهم رو هنوز حقوق ندادن

مرغ هم برای خودمو شوهرم ۷ تیکه کبابی میزارم 

گاهی وقتا بجای رب از پوره رب استفاده میکنم توی بعضی غذاها مثل دمی و استامبولی و ...

عدس زیاد میخرم چون کم خونم و حتی تو ماکارونیم هم عدس میزارم

میوه معمولی میخرم بخاطر خاصیتش فقط وقتی مهمون باشه درجه یک میگیرم اونم ۳ مدل

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...

ما الان ۳ تا پیمانه فقط برنج داریم...برای نهار بابام و داداشم فقط میشه غذاهای برنجی گذاشت ولی پول نداره بابام حتی ی قرون ک بخریم😤😔😔😔😔 حالا براشون ماکارانی درس کردم برای فردا ک صب ببرن پس فردام ۳ تا لیوان برنج و بزارم تا معلوم نیس کی پول بیاد دستش ک وقتیم بیاد برجی ۲ تومن قسط و بیمه هستش😭😭😭😭😭😭😭 تازه بینی بابام دیشب شکست کلی اوضاع خراب

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
عزیزم خدا کمک کنه اوضاعرهممون درست شه 😥😥😥

نمیدونم خدا گفته تا ملتی نخان اوضاعشون تغییر کنه هیچ کاری نمیکنه ما مردم ایرانم ک فقط برای مسخره بازی خوبیم یا از اون عوضی ها میترسیم😔

منم گوشتمو ریز میزارم خرید این ماهم رو هنوز حقوق ندادن مرغ هم برای خودمو شوهرم ۷ تیکه کبابی میزارم ...

من توی مایع ظرفشوئی کمی سرکہ سیب وآب میریزم۔ھم جذب ظروف نمیشہ ومانع سرطانہ۔ھم مایع ھام خیلی میمونہ وزود تموم نمیشہ

اقرار میکنم کہ خدایم فقط توئی*ھر آنچہ ماندہ است برایم،فقط توئی*شاھدترین بہ خلوت شب ھای تارِ من*سامع ترین بہ زمزمہ ھای نزارِ من*طوفان غم ز گریہ جدایم نمیکند*موج است، موجِ غم کہ رھایم نمیکند*انگار کہ روضہ ای بہ دلم دم گرفتہ است*بغضی ھزار سالہ گلویم گرفتہ است*چشمم بہ لطف توست اگر زندہ ام ھنوز*عاصی و روسیاہ،ولی بندہ ام ھنوز۔۔۔پروردگارِ یوسفِ تنھا درون چاہ* فریادرس ترین بہ غمِ قلبِ بی پناہ*پروردگارِ یونسِ در عمقِ آبھا*پروردگارِ قلبِ رئوفِ رباب ھا*پروردگارِ مردمِ شب ھای انتظار*پروردگارِ چشم بہ راھانِ بی قرار۔۔۔۔
2706