2733
2734
عنوان

کاشی بین کابینت

335 بازدید | 9 پست

سلام دوستان .من تازه کابینت زدم و میخوام کاشی جدید روی کاشی های  بین کابینت ها بچسبونم.به نظرتون میتونم خودم بچسبونم یا حتما باید کاشی کار بیاد؟

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فکر کنم باید کاشی کار بیاد ماهم  قراره بریم بخریم  میشه عکس کاشی هاتو  بذاری

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
فکر کنم باید کاشی کار بیاد ماهم  قراره بریم بخریم  میشه عکس کاشی هاتو  بذاری

من این کاشی ها رو مخصوص برا اشپزخونه نگرفتم ‌‌‌‌از مال حمام و سرویس اضافه اومد میخوام همینا رو استفاده کنم

2738

بزرگترین گالری عکس کابینت (کاملا رایگان) - سایت چارچوبه

بیش از یکصد هزار تصویر با کیفیت از دکوراسیون آشپزخانه در انواع سبک ها و از سراسر جهان را خواهید دید.

تمامی نمونه ها جدید و مربوط به سال ۲۰۱۹ می باشند و حاوی ایده ها ی ناب برای تمامی افراد علاقه مند به این حوزه می باشند.

برای دیدن بزرگترین گالری عکس کابینت چارچوبه اینجا را کلیک کنید

اگه خودتون بخواید بزنید باید برچسب کاشی بخرید بزنید ولی اگه بخواید کاشی بزنید حتما باید یکی که کارش همینه بیاد بزنه خودتون نمی تونید اگه به نصاب کاشی و سرامیک نیاز دارید این گروهی که لینکش گذاشتم بهترین هستن