2737
2734
عنوان

آلبالو‌پلووووو

125 بازدید | 16 پست

خانم های باسلیقه

هرکسی آلبالو پلو‌خوشمزه و درجه یک درست میکنه

فوت وفنو‌میگه 

میخوام برا مادرشوهرم اینها فردا شب درست کنم

غذای فصله

ممنووووون

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️
خوشمزه هست؟؟؟شیرینه؟؟

ملسه عزیزم

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچ کس درست نکرده

2728
منو میگین😌😌

درست کردی عزیزم

اگه اينستا داري برو صفحه nafis_style چند روز پيش اموزش البالو پلو مجلسي داد عالي بود

نه فدات ندارم

نمیشه ک‌پی کنی

البته بیزحمت 

2738

من فقط خوردم...

خیلی سخته فکر کنم درست کردنش...

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
من فقط خوردم... خیلی سخته فکر کنم درست کردنش...

اوهوم 

آلبالو پلوهاى مامان و مامان بزرگم درجه يكه. اما الان دقيق نميدونم چيكار ميكنن

بنظرت برا مهمونی 

خوبه ؟؟مناسبه 

بنظرت برا مهمونی  خوبه ؟؟مناسبه

عاليه، يكى از غذاهاى مجلسى حساب ميشه، البته بگم كه هيچ وقت غذاى اصلى نبوده و هميشه غذاى دوم حساب ميشه چون شيرينه و همه پسند نيست

اَللّٰهُمَّ عَجِّلْ لِوَليِكْ اَلْفَرَجْ
2706