2733
2734
عنوان

نامزدی دوستم به هم خورده

360 بازدید | 15 پست

اولش خوشحال كه اره اونی كه میخواستم پیدا شده نامزد شدن و یه چند ماهی بعد پسره یكم سرد میشه این میگه جریان چیه پسره بهش میگه كه اره بابام تو خونه صحبت كرده كه زیاد راضی نیست به این وصلت بعد پسره میگه تو كارت نباشه من حلش میكنم دوستمم گفته نمیخوام حلش كنی رفته وسایلا و داده به خواهرش و تمام! حالا یكی دوهفته گذشته چند بار پدر پسره زنگ زده یبارم حضوری اومده عذرخواهی! دوستم میگه ناراحتم اگه بگم بله غرورم شكسته اگه بگم نه دوسش دارم! من میگم بگه نه اخه یبار بهم خورده! شما چی میگین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کار درست کرده بنظرم 

این نشد یکی دیگ

او را نه تنها دوست داشتم                                                      بلکه همه ذرات تنم                                                                او را میخاست  

من میگم شما تو زندگی خصوصی دوستت دخالت نکن فردا بد بشه میگه تو گفتی; ردش کنه بعد پشیمون بشه بازم میگه تقصیر تو بود بهم حسودی کردی نزاشتی قبولش کنم

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔
2738

باید از هردو طرف یه بزرگتر واسطه بشه دوباره جوشش بدن اینم باناز قبول کنه😉

اگه براش ارزش داره

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.

دوستت چ عجولانه تصمیم گرفت پسره هم چ بی سیاست بود سریع حرف باباشو گذاشت کف دست دختره

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡

یعنی بابادختره اجازه داده بیان خواستگاری نامزدشدن بعددیده راصی نیستن دختره خودش به پسره گفته بابام راصی نیست؟

بایدمیذاشت پسره میرفت باباباش حرف میزدببینه علتش چیه 

بعدم اگه نمیخاستن دخترنبایدوسیلهاراپس میدادبزرگترش بایداینکاررامیکردومیگفتن به این علت بهم زدیم 

دوستت به بلوغ فکری نرسیده هنوز این از الان اینجوری میکنن وای بحال اینکه ازدواج کنن بگی بالا چشت ابرو میره وایمیسته دم در داد گاه

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

اول از همه اینکه شما دخالت نکن که بعدا کاسه کوزه ها سر شما نشکنه

بعد دوم اینکه بابای پسره به اون بزرگی غرور نداشته؟ که اومده عذرخواهی و دلجویی کرده! 

اونوقت دوست شما فقط غرور داره؟! 

همین عذرخواهی پدر داماد نشون میده پسرش دوست شمارو خیلی دوست داره و میتونه روش حساب کنه که تونسته پدرشو راضی کنه!

و خدا هست ....
2706