2733
2739
عنوان

ویار شدید

240 بازدید | 21 پست

سلام خانوما 

من الان ۸ هفته هستم از ۶ هفته ویارم شروع شد حالم خیلللللللی بده تو همین چند هفته کلی وزن کم کردم 

کی تمام میشه ویارم؟

خداوند دختر ها را آفرید تا گل ها بی نام نمانند 😍🌹مریم من دختر نازم🌹😍خدایا شکرت 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
احتمالا تا پایان 4-5ماهگی مجبوری تحمل کنی عزیزم

آخه هیچی تو معدم نمیمونه 

اینقدر بدنم کم آب شده ک نگو 

هلاک ی ذره ابم 😩

خداوند دختر ها را آفرید تا گل ها بی نام نمانند 😍🌹مریم من دختر نازم🌹😍خدایا شکرت 😍

منم الان ویار شدید دارممم هفته هفتم  

تا هفته شانزده اینا طول می‌کشه

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

منم از شش هفته شروع شد،خون بالامیاوردم آخرا،پنج کیلو کم کردم،مدام تو دستم لیموترش بود بو میکردم آروم میشدم،دکترم هفته دوازده قرص دمیترون داد شد آب رو آتیش،اما هفته سیزده ترکشم کردم به مرور چون دیگه از دلم نمیومد قرص بخورم ،خداروشکر چهارده هفته خوب شدم،الانم پونزده هفتمه

من الان 15 هفته هستم هنوز ویار دارم فقط با قرص حالم خوبه میتونم خوب غذا بخورم بخاطر ویار 5 کیلو وزن ...

اصلا هیچ قرصی رو من اثر نداره

آخه هیچی تو معدم نمیمونه  اینقدر بدنم کم آب شده ک نگو  هلاک ی ذره ابم 😩

اخی عزیزم ولی به شیرینی بعدش می ارزه😉😉😉😉

دوستون دارم مهربونا لطفا هر کسی تونست واسه بهتر شدن زندگیم یه صلوات بفرسته خیلی ممنون  
2706