2733
2734
عنوان

چکار کنم دردام شروع بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 578 بازدید | 52 پست

هنوز زوده برا درد زایمان.

من تاریخ زایمانم ۲۵ خرداد بود ۲ تیر زایمان کردم😂

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نزدیکی بدون جلوگیری 

پیاده روی 

پله

شربت گلاب وزعفران غلیظ نباشه

گل گاو زبان

ماساژ شکم وکمر باروغن زیتون.

بشین پاشو بذار برا موقع دردا چون باعث پاره شدن کیسه اب میشه خطر داره

دستت به جایی تکیه بده پاهات باز کن وکمرت به راست وچپ بچرخون

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
زایمان اولمه منم خیلی خرصم گرفته چون تو ژن خانوادگیمون بچه دو هفته زودتر به دنیا میاد اکثرا و ماه ...

نگران نباش حسو حالتو درک میکنم منم ماه اخر کلافه شده بودم حتی گریه میکردم که چرا من هنوز زایمان نکردم شب خوابیدم یهو ساعت ۴بادرد شدید بیدار شدم وزایمان کردم انقد همه چی یهو اتفاق افتاد که هیچی یادم نیس😐فعلا از روزهای اخرت نهایت لذت رو ببر استراحت کن ی دل سیرم بخواب 😁

2738
دیگه شما خیلی کوچولوتون تنبل بوده 😂😂😂

از ۳۷هفته دمکرده وزعفران وکرچک وروزی ۲ کیلومتر پیاده روی هرکاری بگی امتحان کردم تاثیری نداشت😂

نگران نباش حسو حالتو درک میکنم منم ماه اخر کلافه شده بودم حتی گریه میکردم که چرا من هنوز زایمان نکرد ...

واقعا این ماه آخر مخصوصا هفته آخر مگه میگذره

دیگه اینقد سنگین شدم خسته شدم خدا کنه زودتر صحیح و سالم به دنیا بیاد وروجک من

عزیزم شربت زعفرون نخور هم خطرناکه برای سقط وهم تو این گرما بچه با زردی شدید ممکنه به دنیا بیاد 

آخه مامایی که کلاس بارداری میرفتم باهاش هم گفت زعفرون رو بخور

اون واسه ماه پایینه که زعفرون باعث سقط میشه

2706