2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

پله نوردی 

شربت زعفرون غلیظ

کمرتو زیر آب گرم ماساژ بده 

بشین پاشو 

پیاده روی 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

زایمان اولی یا دوم ‌....

منم این جور بود چه قدر اعصابم خورد شده بود  بعد دکتر معاینم کرد خرده درد گرفتم و برای این که قطع نشه رفتم پیاده روی یعنی خودم و کشتم از بس راه رفتم بعدشم مرتب دوش اب گرم گرفتم اب گوشت زیرم مرتب می خوردم  هفت بار ناد علیم فوت اب کن بخور هر روز ان شاالله به سلامتی فارغ شی 

2714
زایمان اولی یا دوم ‌.... منم این جور بود چه قدر اعصابم خورد شده بود  بعد دکتر معاینم کرد ...

زایمان اولمه

منم خیلی خرصم گرفته

چون تو ژن خانوادگیمون بچه دو هفته زودتر به دنیا میاد اکثرا و ماه درد هم دارن ولی من هیچ علائمی ندارم

پانزده تیر تاریخ زایمانمه

الهی به سلامتی فقط پیاده روی و پله نوردی انشاءا... به سلامتی به دنیا بیاد تحرکت زیاد باشه نمیخوام بترسونمت ولی عروس عمه ام تحرکش کم  بود 3روز درد کشید اخرش هم سز شد

الهی به سلامتی فقط پیاده روی و پله نوردی انشاءا... به سلامتی به دنیا بیاد تحرکت زیاد باشه نمیخوام بت ...

من خونه مادرم طبقه پایینمونه

اینقد این پله هارو بالا پایین میکنم به هر بهانه ای که شب از پا درد خوابم نمیبره 😂

چشم عزیزدلم واسه همه نینی سایتیای گل دعا میکنم

گلم به سلامتی عزیزم ایشالا به سلامتی فارق شی گلم تو رو خدا سر زایمانت برای شوهرم دعا کن خوب بشه از دیشب دارم می میرم دوباره حالت هاش برگشته میترسم بیماریش تغییری نکرده باشه خیلی میترسم براش دعا کن خواهش میکنم

2706