2737
2734
عنوان

حالم از دیشب خرابه

158 بازدید | 5 پست

دیشب نزدیکای ساعت4بود خواب دیدم میخوان زنده زنده دفنم کنن.توی غسالخونه بودیم ی مرده رو غسل داده بودن فن کرده بودن ب من گفتن بعد اون نوبت توئه😢😢😢همش گریه میکردم میگفتم اینکارو نکنین وقتی قرار ی روز بمیرم چرا زودتر میخواین خاکم کنین😢😢😢😢بعد ک داشتن منصرف میشدن ازاینکار از خواب پریدم

❤خدایا شکرت بابت تمام لحظه هایی که کم آوردم ولی دستمو گرفتی و رهایم نکردی...❤

عزیزم اول اینکه خواب بد رو هیچوقت حتی برای فرش خونت هم تعریف نکن چه برسه توی یه سایت عمومی 

دوم اینکه خواب مرگ تعبیر بدی نداره

اکثر معبران گفتن نشانه طول عمره 

ایشالا خیره ناراحت نباش برو یه صدقه بنداز

عزیزم اول اینکه خواب بد رو هیچوقت حتی برای فرش خونت هم تعریف نکن چه برسه توی یه سایت عمومی  دو ...

مرسی از لطفت.میدونم تعبیرش خوبه من بخاطر اینکه حالم خرابه اینجا عنوان کردم والا اصلا اهل خواب و این حرفا نیستم.چون5سال پیشم ی همچین چیزی رو خواب دیدم روی حالم تاثیر میزاره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مرسی از لطفت.میدونم تعبیرش خوبه من بخاطر اینکه حالم خرابه اینجا عنوان کردم والا اصلا اهل خواب و این ...

خواب کلا روی روان تاثیر میزاره 

منم مثل شمام 

هروقت خواب آشفته ای ببینم کل روز حالم بد میشه و دگرگون میشم 

اما خودمو مشغول میکنم و دیگه به فکرش نمیوفتم حتی گاهی وقتا از بس خوابم ترسناکه و من در طول روز بهش فک میکنم وقتی شب میخوابم دوباره ادامه ی خواب دیشبو میبینم 

خواب کلا روی روان تاثیر میزاره  منم مثل شمام  هروقت خواب آشفته ای ببینم کل روز حالم بد م ...

درکت میکنم عزیزم