2737
2739

خانمای گلم سلام

من دو دوره خیاطی گذروندم. و جسته گریخته برا خودمون یچیزایی میدوزم. قبلا سرمه دوزی میکردم و نصب پنل های کارکرده روی لباس مجلسی. 

حالا تو فکر اینم که از هنرم پول دربیارم. حالا بنظرتون برم دوره های تخصصی کار دست روی لباس رو ببینم یا دوخت کاور مبل

م

کدوم پردرآمدتره؟

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لباس کاور مبل ک دیگ همه شرکتی شده

جدی؟ آخه امروز یک خانمی اومدن منزل خواهرم با همسرش. براا دوخت یک دست مبل نه نفره یک میلیون تومن سفارش گرفتن . خیلی فکرمو مشغول کرد

2731
عزیزم قیمت دوخت کاور ژله ای هفت نفره و کاور پارچه ای چقد میشه ؟ 

نمیدونم گل من 

بستگی به پارچه اش داره . من سررشته ندارم عزیزم

2738
تصمیم سختیه . چون الان هزینه کلاسا سرسام آوره . خداکنه تصمیم درستی بگیرم

اتفاقامنم داشتم ب همینش فکرمیکردم،ولی توتصمیم گیریات ب اینام فکرکن ک رومبلی وباید سفارش بگیری و الان اکثرا مبل فروشیاخودشون یکیودارن،ولی لباسه اگ مجلسی طورباشه خودت میتونی مزون بزنی و بفروشی،البته بازم سخت شد تصمیم گیریش

انشاالله هرتصمیمی ک میگیری پرخیروبرکت باشه برات

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
اتفاقامنم داشتم ب همینش فکرمیکردم،ولی توتصمیم گیریات ب اینام فکرکن ک رومبلی وباید سفارش بگیری و الان ...

فدای تو ممنون که وقت گذاشتی 😍😍