2737
2734
عنوان

شغل جدید شوهرم و اخلاق جدیدیش

752 بازدید | 48 پست

سلام بچه ها 

من شوهرم قبلا تو ی شرکت معتبر کار میکرد و زد و اون شرکت جمع شد و شوهر من بیکار شد 

بعد از طریق برادرم وارد ی شرکتی شد که کارش فوقالعاده سخته و شیفتیه

زیاد نمی‌بینمش

از وقتی رفته سره اینکار عصبی شده میگم کجا بودی چرا دیر کردی یا مثلا فلان پول ک پیامش تو گوشیته ب کی ریختی

زود عصبی میشه و داد میزنه میگه کجا قرار بود باشم و فلان.... اینم بگم تمام کارکردش و میده دست من و خودش هیچ حساب نداره ک چقد داریم و نداریم

اره با داد میگه که هرچی باشه میاد تو این خونه  دیگه ازین حرفا و ناراحت میشه میپرسم میگه پرسش پاسخ راه ننداز

کارشم خیلی سخته تو این یکماه لاغر شده

حالا من حق دارم عصبی بشم و بزنم ب سلیطه بازی

یا نه با ارامش حل کنم

دوس دارم جوابگو باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
چی بگم مثلا

بگو عزیزم من دوس دارم همه چیمون باهم باشه همه چیو بهم بگیم ک حس نزدیکتری داشته باشیم بلخره منم زن خونم اگه بت چیزی میگم نمیخوام سین جیم کنم میخوام بدونم شرایط زندگیمون در چ حاله میخوام همه چیه شوهرمو بدونم چون اونجوری حس خوبی ندارم و....

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
بزن به سلیطه بازی یه فس کتکم بگیر بزنش چه معنی داره مرد جواب سر بالا بده بزن .  حقوقشو ک کامل م ...

بچه ها توروخدااااا

اگه پول دستمه خودش میده چون من اهل پس اندازمو اون ولخرجه

2706