2733
2739
عنوان

دورهمی مامانای سبزواری😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 24706 بازدید | 2726 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانومای سبزواری دیجیتال های تلوزیونتون وصل شده یانه ؟؟؟؟

آره عزیزم

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
2731
هنو وصل نشده برا ما 😢

ما ستایش مبینیم الان😅

کجایین؟؟

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
قربونت برم خوبم..خودت درچ حالی؟دخترکوجولوت خوبه؟

خوبیم مرسی😚

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
الهی آمین🙏🙏 انشاءالله ک ب زودی زودطعم مادرشدن روبچشی فداتشم

عزیزم تو نی نی پلاس عضوم کن

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
2740

یه سوال دیگ کسی که عکس رنگی میگیره سونوگرافی و پاپ اسمیر لازم نیست دیگ عکس رنگی همه مشخص میکنه ؟

مثل کیست عفونت یا هرچی

هر اتفاقی براتون افتاد صبور باشید،حکمت خدا رو می فهمید..🙂
سلام خانمهای گل برای گرفتن عکس رنگی تو سبزوار باید کجا برم اگ خانم باشه ک خیلی بهت ؟!

من حبشی رفتم اصلا راضی نبودم خیلی بد انجام داد

جای دیگ سراغ نداری ؟ چقدر شد هزینه اش ؟ آدرسش میدی

آدرسش خیابون صائب کنار کفش اوجی

جای دیگه نمیدونم تحقیق کن حتما 

حدود ۵سال پیش ۱۲۰ تومن شد

سلام.منم سبزواری ام.مطب مونا جعفریان تلفتی هم.نوبت میده هرجی زنگ میزنم.کسی جواب نمیده

خدایا تودلیم رو سپردم به خودت.دوستان واسه سلامتی تودلیم و اینکه سروقت به دنیا بیاد ان شاءالله یه صلوات بفرستین سابقه یه زایمان تو 26هفته دارم که بچم نموند.
سلام.منم سبزواری ام.مطب مونا جعفریان تلفتی هم.نوبت میده هرجی زنگ میزنم.کسی جواب نمیده

@9875    

2706