2733
2739

ما چندماهی میشه ازدواج کردیم

و شوهرم میگه بچه میخوام ولی بنظر من خیلی زوده الان

نمیتونم کنار بیام با ی سری چیزا

میشه شما ک زود بچه دار شدین نظرتونو بگید راجع به این مورد؟

خدایا عاشق آرامش اسمتم🥰لطفا آرامش حقیقی رو به قلب هممون سرآزیر کن🤲❤

من چند نفرو میشناسم تو حجله گیرشون اومده

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.

من ۸ ماه بعد ازدواجم حامله شدم .هیچکسم راضی نبود😂😂😂۲۳ سال داشتم .

اما الان شوهرم میگه خدارو شکر زود بچه دار شدیم😃

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که 4ماه بعدش باردارشدم الانم پسرم 10 ماهشه فهمیدم 4ماهه بااردارم😟

پا‌گرفتی توی قلبم کم نزاشتی تو رفاقت ...من بمونم یا نمونم به خودت بستگی داره.نرو هر جمعیو بی من بگو عشقم نمیزاره😊امشب ازخود بیخودم شرمیکنم هرکی بیاد سمت تو، بده بمن دست تو ،همسفرقلب من بگو کی دوستم داره قدر تو😉
2728

من پنج ماه بعد از ازدواجم باردار شدم،  راضی ام 

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

یه بار بشین باهاش منطقی حرف بزن از دردسراشم بگو و بهش بفهمون فقط خوبی نداره

ببین چقد آمادگیشو داره

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!
2738

تصمیم بسیار بدیه...اصلا قبول نکن.

کلا چندوقته میشناسی همسرتو؟

هرچند تضمینی نیست بازم بعد بچه چی بشه...

کلا مردا بسیار بعد از پدر شدن تغییر میکنن

برای سلامت کامل و شادمانی درخشان و جاودان خودم و عزیزانم سپاسگزارم  

زود بچه دار نشو

وقتی بچه بیاد زندگی میشه بچه

مسئولیت بسیاااار بالایی میخواد

بنظرم لازمه اول مطمئن شی همه دو نفره هاتونو کردین

و خودتونم امادگی این مسئولیتو دارین

من بعد بچه دار شدنم خیلیییی زندگی برا خودم شیرینتر شد

ولی خب زود بود

الان دارم میبینم خیلی کار ناتموم دارم که با وجود بچم سخته انجامش

حتی مدرک دانشگاهمم هنو نتونسم بگیرم

خدایا شکرت البته

تا عشق آمد دردم آسان شد، خدارا شکر؛؛ مادر شدم او پاره جان شد خدارا شکر؛؛ سنگ صبورم، نور چشمم ، میوه قلبم؛؛ شب را ورق زد ماه تابان شد خدارا شکر......

من همون ماه اول باردار شدم

عملا از زندگی مشترک چیزی نمیفهمی خواهر من

قشنگ برو گردش و سفر هاتو بکن بعدش یواش یواش خودت حس میکنی وقتشه

بین خودمان بماند، من کمی " دوستت دارم" زیر بالشم پنهان کرده ام ♥

من بعد ۱۰ماه حامله شدم

ب نظرم اگه شوهرت مرد خوبیه چ اشکالی داره ک جلوگیری نکنید؟

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
من ۸ ماه بعد ازدواجم حامله شدم .هیچکسم راضی نبود😂😂😂۲۳ سال داشتم . اما الان شوهرم میگه خدارو شکر ...

من ۱۹ سالمه

واقعا حس میکنم زوده

هی بحثمون میشه سر این موضوع

الانم از شدت بحث سردردگرفتم

خدایا عاشق آرامش اسمتم🥰لطفا آرامش حقیقی رو به قلب هممون سرآزیر کن🤲❤

بگو فعلا دلم تفریح و مسافرت و دور دور 2نفره میخواد

بارداری خودش یه دردسر داره که آدم نمیتونه راحت بره بیرون و گشت و گذار

بچه به دنیا بیاد یه جور دیگه سخت میشه..مدام گریه بچه و شیر دادن و خستگی...دیگه نمیتونیم آزاد و راحت هرجا دلمون خواست بریم... فعلا از روزای خوب 2نفرتون استفاده کنین... که بعدا حسرت این روزارو نخوری

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2706