2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من تقریبا بعد دوماه ازسقط م بار دار شدم خیلی ضعیف بودم ومشکلات زیادی با شوهرم وخونوادش داشتم خیلی استرس دلشتم اذیتم کردن بعدم تو5ماهگیش سو نو رفتن که دوقلوعن دوبار خونریزی داشتم یمی6هفتکی یکی همون 24ّ25عفتگی که باعث زایمان زودرس شد وبچه هام زود بدنیا اومدن وتارس و فوت شدن

ممنونم داری سقط میکنی؟

نمیدونم والا پریروز خونریزی داشتم زیاد رفتم سونو گف ساک و جنین هست اما قلب نداره ، یا بخاطر سقطه یا بخاطر سن پایینشه ، صبر کن تودهفته هشت باز سونو بده

به من گفته سه ماه بعد تازه ۲۰روزه سقط کردم

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
سلام من تقریبا بعد دوماه ازسقط م بار دار شدم خیلی ضعیف بودم ومشکلات زیادی با شوهرم وخونوادش داشتم خی ...

الهی 

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه