2737
2739
عنوان

بچم تب کرده کمک

88 بازدید | 20 پست

سلام دوستان دخترم ده ماهشه هفته پیش یه تب کوچولو کرد و د هم بیرون روی داشت بردم دکتر دارو داد بهتر شد امروز دوباره تب کرده روی زانوهاشم یکم قرمز و داغه فردا اگه بهتر نشد میبرم دکتر فقط میخوام ببینم کسی براش پیش اومده؟ ؟؟ هم دکتر.هم مادرشوهرم گفتن دندونشه 

گلم فقط پاشویههههه تندتند پاشویش کن تبش میاد پایین،من خودم چهارروزه تب دارم امشب پاشویه کردم هنوزم دستمال روسرمه،الان بهترم نگران مباش پاشویش کن

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

دختر منم یه شب تب کرد 

یه روز هم اسهال استفراغ 

خود به خود خوب شد 

نمیدو نم چی بود 

دیگه هوا گرم شده  این ویروس های لعنتی زیاد شدن

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
گلم فقط پاشویههههه تندتند پاشویش کن تبش میاد پایین،من خودم چهارروزه تب دارم امشب پاشویه کردم هنوزم د ...

آستامینوفن دادم روی شکمش رو هم خنک میکنم آخه زانوهاش یکم قرمزه نگرانم

2738
آستامینوفن دادم روی شکمش رو هم خنک میکنم آخه زانوهاش یکم قرمزه نگرانم

زانوهاش اگه داغه دستمال خیس بزار تندتند،استامبنوفن زیاد اثر نداره،پاشویه حتما انجام بشه

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍
2706