2733
2734

با شوهرم قهرم .عصری پسرم  که د سالشه پشت پام بود یه ساعت تمام قشنگ استخونام صدا میداد گداشتمش پایین جیغ و گریه شدید خیلی شدید بعد موهامو کشید منم عصبی شدم خیلی زدمش😢😢😢

مادرمم مریضه عمش فکرم درگیره زود عصبی میشم خیلی ناراحتم سر مادرم.

شوهر بیشعورم بعد زدن بچه با عصبانیت گفت یکدفعه دیگه بزنیش میزنم تو دهنت😢منم هر چی لیاقتش بود بارش کردم.

۵ ساعت تو اتاق خودمو زندانی کردم نبینمشون .پسرم هی درو میزد گریه میکرد میگفت مامان مامان😢😢😢ولی واقعا از دستش خسته شدم وقتی باباباشه خوبه منو میبینه خودشو لوس میکنه و کارای خیلی بد و وحشیانه میکنه😥ترجیح دادم منو نبینه یکم اروم باشه😔😔

واسه سلامتی مامان و بابام دو تا حمد میخونی؟😔😔😔

حالا امشب منتظر شام بود  دید ساعت ۱۲ شده شامی در کار نیست خودش رفت سیب زمینی سرخ کرد حال هی من باهاش حرف میزنم باهام حرف نزد گفتم به درک که حرف نمیزنی فردا هم خودت ناهار ددست کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ناهاردرست نکن.اما یه غذای توپ واسه خودت سفارش بده

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

حالا به نطرتون فردا هم درست نکنم براش.

این که باهاش حرف بزنم عمرا دیگه.من خودمو کوچیک کردم باهاش حرف زدم ولی اون کلاس گذاشت

2738

وای پسرمنم وقتی باباباشه با ادب خوب اما وقتی با منه عین مته می‌ره رو اعصابم 

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا

غذا چه ربطی به قهر داره اخه فقط شوهرت نیست که خودتو بچتم هستید من همیشه موقع قهر هم غذا درست میکنم هم مثل قبل کارای خونه رو انجام میدم چون ترجیح میدم جایی که زندگی میکنم تمیز باشه و سروقت غذامو بخورم ربطیم به قهر با شوهرم نداره

🌹🌹🌹به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد🌹🌹🌹

عزیزم سر هیچ زندگیتو بهم نریز همیییییشه ب شکم شوهرت برس اگر حتی قهری این کار واقعا اشتباهیه مردا کم کم دلسرد میشن

درباره تربیت بچه من نمیتونم قضاوت کنم یا نظری بدم اما ب این فکر کن ک تو نزدیکترین فرد ب اونی توی این دنیا شخص اولش شمایی هرچند ک جلو بقیه لوس بازی دربیاره

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤
یکم واسه خودمو پسرم فقط درست کنم

جلو چشمای بچه میخوای خودت بخوری به بچه هم بدی ولی به باباش ندی ؟ نکن این کارو درست کن ناهارو

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖

نه به هیچعنوان استارتر زندگیه خاله بازی نیست که..

یاواسه همه درست کن یاواسه هیچکی درست نکن ازبیردن بگیرین

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

من باشم درست میکنم ولی تعارف نمیزنم ک بیا بخور خودش اگ دید و دلش خواست بخوره

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
2706