2733
2734

من هیچ آشنایی ندارم ازش سوال کنم،لطفا اگه کسی پارسال  یا امسال ثبت نام کرده،منو راهنمایی کنه

1-برای لیسانس تا چند سالگی میتونن ثبت نام کنن

متولد چه سالی؟

2-منابع عمومی چی بوده؟؟؟ 

3-سابقه تدریس هم باید داشته باشیم؟؟؟

4-چند بار در سال استخدامی دارن؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امسال کی هست ثبتنامش؟؟؟

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
2731

سلام سنش تغيير ميكنه اما تا ليسانس تا سي سالگي هست فكر كنم و اينكه عمومي ها منبع خاصي نداره معمولا كتاباي دبيرستان براي ادبيات و معارف و سابقه ات توي ثبت نام مهم نيست سالي يكباره

2740

1- لیسانس سی و پنج سالگی

2-بستگی ب شرکت برگزار کننده داره اگه سنحش بانی امتحان باشه در حد دبیرستانه اگه تربیت معلم بانی ازمون باشه کتابای تربیت مدرس داتشگاس

3 لازم نیست ولی اگه داشته باشی توی قبولی تاثیر مثبت زیادی داره ی نوع سهمیس در واقع

4-حساب کتابی سرش نیست ی بار میبنی چندسال پشت سرهم میگیرن ی بارم میبینی چهار پنج  سال ازشون خبری نیست پارسال هم گرفتن

سه روز عزای عمومی بمناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اعلام شد لطفا با خوندن این امضا برای شادی روحشون صلوات بفرستید
سلام سنش تغيير ميكنه اما تا ليسانس تا سي سالگي هست فكر كنم و اينكه عمومي ها منبع خاصي نداره معمولا ك ...

تا ۳۵ سالگیه برای لیسانس

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
منم دارم تو ازاد اموزش ابتدایی میخونم.کاش استخدام باشه اینهمه شهریه که میریزیم حیف نشه😢

منم میخوام انشاالله آزاد آموزش ابتدایی بخونم

همیشه لبخند بزن  اینو بدون به اون چیزی که میخواهی میرسی  برای رسیدن همگی به آرزوهاشون یه صلوات بفرس تا اینجا اومدی