2737
2739
عنوان

قرص پروژسترون

408 بازدید | 53 پست

بچه ها من تخمدان هام پلی کیست هستن الان 8 روزه قرص پروژسترون رو قطع کردم عادت نشدم حتی علایمش رو هم ندارم در حالیکه همیشه 2روز بعد قطع قرص عادت میشدم چیکار کنم کمکم کنین این ماه باید میکرو رو شروع کنم اما عادت نمیشم بدجوری افسرده شدم

الهی! نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی... در اگر باز نگرددنروم باز به جایی پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی... کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه نیس مرا پناهی........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه ها چیکار کنم قرص ال دی بخورم چند تا قطع کنم تا عادت بشم؟لطفا هر کی راهکاری داره کمکم کنه

الهی! نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی... در اگر باز نگرددنروم باز به جایی پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی... کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه نیس مرا پناهی........
2738
همون مدروکسی پروژسترون که از روز ۱۶تا۲۵ میخورن؟

اره 10تا خوردم قطع کردم

بچه ها چیکار کنم قرص ال دی بخورم چند تا قطع کنم تا عادت بشم؟لطفا هر کی راهکاری داره کمکم کنه

عزیزم منم میخوردم این قرص رو یبار بعد از ۱۴روز شدم

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
شاید طبیعی حامله شدی گلم

کاش میشدم اما نیستم، 8 سال انتظار خیلی کم طاقتم کرده 😭😭😭

فکر کنم تا ده روز جدا داره که بشی استرس از خودت دور کن  قیمت قرصه چنده ازادش؟منم میخوام از این ...

خیلی ارزونه فک کنم ۳یا ۴تومن 

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
2706