2737
2734
عنوان

اگه جای من بودین امیدی داشتین به....

405 بازدید | 25 پست

خیلی دلم میخاد برم سر زندگیم.خاستگار زیاد داشتم ولی متاسفانه چندساله همش لکه بینی داشتم.از اول امسال بخاطر تغییر داروهام هرروز لک دارم .افسردگی گرفتم.الان تحت نظر یه دکتر دیگم ولی فعلا تغییری نکردم.نمیدونم چیکار کنم.بنظرتون امکان ازدواج دیگه برام هست؟

جای من بودین چیکار میکردین؟

یه صلوات خیلی وقتتو نمیگیره ...برای سلامتی مریضا و این حقیر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عروس شو خو  مگه مانع ازدواج هس

عزیزم اینکه هرروز لکه و ببخشید ترشح خونی داشته باشی خدای نکرده مانع ازدواج نیست؟طرف بدش نمیاد؟

ربطش🤔

ربطش اینه که میترسم ازدواج کنم و طرف از اینکه این شرایطو دارم ازم دلزده بشه...خیلی واضحه که گلم

عزیزم اینکه هرروز لکه و ببخشید ترشح خونی داشته باشی خدای نکرده مانع ازدواج نیست؟طرف بدش نمیاد؟

اهان قابل درمان نیس یعنی? اخی 

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
2738

مگه بارداری ماه چهارم چی 

هرراه به جز راه تو کج خواهد شد بی لطف تو آسمان فلج خواهد شد مامنتظران اگر بخواهیم همه امسال همان سال فرج خواهد شد یاصاحب الزمان ادرکنی 🌹🌹🌹🌹🌹🌹
ربطش اینه که میترسم ازدواج کنم و طرف از اینکه این شرایطو دارم ازم دلزده بشه...خیلی واضحه که گلم

نه عزیزم‌واضح نیست.همه مجردها از این حساسیت ها دارن بعد ازدواج میبینی اصلا این طور نیست .همه حق زندگی دارن😊.اابته حتما دنبال درمان باش.ول نکن

نه عزیزم‌واضح نیست.همه مجردها از این حساسیت ها دارن بعد ازدواج میبینی اصلا این طور نیست .همه حقزندگی ...

عزیزم خدا خیرت بده بااین جوابت.برام دعا کن...خیلی دلم بابت این وضعیتم شکسته

2706