2733
2739

با پریود نامنظم روز ۳۹ سیکل عدد بتا ۵۶ باشه امکان یک بارداری سالم هست؟سوال مال دوستمه که گفته بپرسم.قراره یکشنبه بره آزمایش مجدد بده.

چرا نباشه عزیزم مگه بارداری سالم به بالا بودن عدد بتاس

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
آخه ۳۹ سیکله و این عدد بتا کم استرس انداخته به جونش

چند روز عقب انداخته؟

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
آخه ۳۹ سیکله و این عدد بتا کم استرس انداخته به جونش

بستگی به سیکلشم داره 

طولانی باشه کوتاه باشه

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
نامنظمه ولی ۱۱ روز میگه عقب افتاده

برای ۱۱ روز خیلی کمه

حالا دوباره بده رشد بتا نشون میده سالمه یا نه

2738
خودش میگه ۲۳ سیکل خیلی تخمدانهاش درد میکردن که انگار اون روز تخمک گذاریش بوده با این وجود عددش میتون ...

ببین ممکنه لقاحش دیر اتفاق افتاده باشه دراون صورت خوبه عددش