2737
2734

خیر جفت شدن ستاره چیه

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

من تجربه ای فهمیدم وقتی ستاره دو نفر جفت نباشه یا یکسان نباشه اصلا بهم نمیرسن ولی اگه جفت هم باشه هم لزوما بهم نمیرسن. یعنی شرط لازمه ولی کافی نیست  

از اینکه سخنان گهربار منو لایک میکنید متشکرم  
بمن و همسرم گفت ستارتون باهم جور نیست نمیتونین خوشبخت شین🤣😅 چرت و پرت همش 

نه به نظرم کاملا درسته  میرفندرسکیو ایت الله بهجت وقتی میگن صحت داره و راجع بش کتاب دارن پس نمیشه گفت ی چیز کاملا بی ربط و غلطه  

میشه برام دعا کنین😍😍😍
نه به نظرم کاملا درسته  میرفندرسکیو ایت الله بهجت وقتی میگن صحت داره و راجع بش کتاب دارن پس نمی ...

چه جوری باید بفهمیم؟

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
نه من با یکی زدم نوشت باهم خوشبخت میشی مثلا  اما طرف اصلا منو نمیشناسه  به نظرم اینایی ک ...

خوب ربطی نداره به شناختش ،اگراون شخص باشماوارد رابطه بشه ازلحاظ ستاره وابجد جورین همین.

مهربونی قشنگه💖همزبونی قشنگه💖
2706