2737
2739
عنوان

نحوه برخورد با خانواده شوهر :|

261 بازدید | 17 پست

وقتي کسي ناراحتت مي کنه 42 ماهيچه استفاده ميشه تا اخم کني !

اما فقط 4 تا ماهيچه لازمه تا دستتو دراز کني و بزني تو دهنش !!

ديگه هر جور خودتون راحتين؛ وظيفه من اطلاع رساني بود🙏😂

❤️ خداوندا مرا آن ده که آن به ❤️ تیکر رسیدن به حاجتمه میشه برام یه صلوات بفرستید        خدایا میدونم بلاخره میشه تو انقدر بزرگ و مهربونی که هوای همه بنده هات رو داری شکر... شکرت که تورودارم و به همه آرزوهام رسیدم و می رسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله

بنده از عضلات مدور دور دهانم استفاده میکنم و قهوه ای میکنم طرف مقابل رو وفقط ۲عضله استفاده میشه مدور دهانی و زبانی

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
اونام از این ترفند استفاده کردن چی

حداقل دلتتتتتتت خنکههههههه که تو هم زدی :))

❤️ خداوندا مرا آن ده که آن به ❤️ تیکر رسیدن به حاجتمه میشه برام یه صلوات بفرستید        خدایا میدونم بلاخره میشه تو انقدر بزرگ و مهربونی که هوای همه بنده هات رو داری شکر... شکرت که تورودارم و به همه آرزوهام رسیدم و می رسم
2740
واقعا بعضی از خانواده شوهر ها را درک نمیکنم. بخدا مادرشوهر من هوای غریبه ها را داره ولی میمیره بخواد ...

بیخیال بابا آدم حسابش نکن فکر کن وجود نداره خودمون زیادش میکنیم وگرنه خاهرشوهر مادرشوهر هیچ خری نیستن فقط شوهر و بچسب 

بیخیال بابا آدم حسابش نکن فکر کن وجود نداره خودمون زیادش میکنیم وگرنه خاهرشوهر مادرشوهر هیچ خری نیست ...

آخه اونم فقط و فقط طرفدار خانوادشه و بس. بخدا از دیشب تا حالا دارم از شدت و تب و لرز و گوش درد و گلو درد میمیرم شوهرم که خوابه و عین خیالش نیست ننه آشغالشم زنگ زد کار باهاش داشت حتی نگفت زنت چطوره. یه طبقه با ما فاصله دارند نکرده بگه این عروس این همه زحمتمو کشیده حداقل یه جوشونده براش دم کنم یا حالشو بپرسم.

حیف اون همه زحمتم که برای این عفریته کشیدم

آخه اونم فقط و فقط طرفدار خانوادشه و بس. بخدا از دیشب تا حالا دارم از شدت و تب و لرز و گوش درد و گلو ...

از این به بعد کاری به کارشون نداشته باش هیچ کاری براشون نکن و گازشونم توقعی نداشته باش اینجوری خودت راحت تری.

من چند وقت پیش اومدیم شهرستان مادرشوهرم سرماخورده بود منم سرماخوردم.بعدش فهمیده بود من سرماخورده و حالم خیلی بده گفته بودن ما از خانمت سرماخوردیم.حالم ازشون بهم خورد.

از این به بعد کاری به کارشون نداشته باش هیچ کاری براشون نکن و گازشونم توقعی نداشته باش اینجوری خودت ...

ازشون متنفرم. همش میگه مادرشوهرای دخترام بدند با اینکه اونا خیلی خوبند و خودش افتضاحه

ازشون متنفرم. همش میگه مادرشوهرای دخترام بدند با اینکه اونا خیلی خوبند و خودش افتضاحه

فقط میتونم واگذارشون کنم به خدا که خودش جوابشون رو بده.شما هم نگران نباش عزیزم واگذارکن به خدا.

خدا دور گیر وسخت گیره عزیزم

بخدا هرچی میگذره میفهمم خدا بیشتر دوستشون داره. دلم را بدجوری خون کردند. بخدا دیگه طاقت ندارم. چرا خدا صدامو نمیشنوه. حتی یه بچه هم خدا بهم نمیده. همه چیزای خوب مال اوناست و غم و غصه و بی کسیش مال من. بخدا همه دلشون خونه از این عوضیا

2706