2737
2734
عنوان

بچه گربه پیدا کردم

5453 بازدید | 100 پست

سلام امروز دخمل شیطون من نزاشت بخوابم و ساعت هشت و نیم صبح بیدار باش زد 

منم‌چون‌دیشب‌آب قطع‌بود رفتم‌ورودی‌آبو‌باز کنم توی‌ حیاط که‌صدای‌جیغ بچه‌گربه‌شنیدم

رفتم‌سمت صدا تا از‌توی‌دستشوییه

بازم از‌خوش‌شانسی‌چند مدتی بود از دستشویی‌بیرون استفاده نکرده بودم و تمیز بود 

گربه افتاده بود توی سوراخ‌دستشویی

خلاصه‌ دیدم منم‌ اگه برش ندارم میوفته توی چاه 

دلچرکی بودنو گذاشتم کنار و گرفتمش

هنوز دندون نداره و چشماشم بسته س 

میخوام نگهش دارم

اگه هستین هم عکسشو میزارم و بقیه ش رو میگم

کسایی‌ هم که بچه گربه دارن بیان کمک کنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

ما هم پیدا کرده بودیم چند روز پیش ولیی داداشم دیده بود  از دهن مامانش افتاد پایین ولی مامانش فرار کرد رفت.بعد متوجه شدیم بچه هاشو میاره مبذاره تو بالکن طبقه اول داداشمم برد گذاشتنش همون بالکن طبقه اول.

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)

اوخی. یه لونه براش تو حیاط درست کن. احتمالا مادرش بیاد. ازین یخچال کائوچویی ها بخر. در درست کن. کفش روزنامه بنداز. ولی نگهداریش کار میبره باید به با. س. نش روعن بزنی بتونه پی پی کنه اخه مادرشون لیس میزنه اونجا رو. شیر با سرنگ بدی. واکسنم بزن که راحت باشی. 

2706