2733
2739
عنوان

خانواده شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 953 بازدید | 81 پست
بنظرم یسری حرکتاورفتارای اونا تقصیرخودتم هست وقتی یکی دوبار بی احترامی دیدی بنظرم باید رابطتو کمتر م ...

آره...تازه موقعی می بینم همش انقدر سعی میکنم بهشون محبت کنم.ازاین به بعد سرسنگین میشم..حالا جاریم بزار خودشو هی شیرین کنه

من کاربری قدیمی ام....😘😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره من هی توضیح میدادم دیشب...به نظرم من باید ناراحت  باشم بی دلیل قهر کردن...

من نه ساله ازدواج كردم ٢٥سالمه الان به نظرم هرچي بخاي رفتار خودتو توجيح كني بدتره فقط ي بار توضيح بده برا مثلا مادر شوهرت به بقيه هم چيزي نگو فقط به مادرشوهرت اونم ي بار كافيه ....ولي برا شوهرت جداگانه توضيح بده ...ديگم اينكه سر همين مسله چندبار توضيح دادن من خودم با يكي از خواهرشوهرام  كه هي براش توضيح ميدادم دور ورداشته الان ي مدته هرچي گلايه هم ميكنه پيش شوهرم از من به خواهرشوهرم كوچكترين توضيحي نميدم فقط به شوهرم ميگم  اينطوري بوده فلان وبهمان خلاص وبس ...خانواده شوهر رو نبايد زياد بزرگ كني وگرنه دردسر ميشن ادم بايد اسمشونو خيلي كم بياره جلوشوهرش

اره...حالا امروز یه جایی دعوت کرده عمه شوهرم...شوهرم که سرکاره...باخودم میگم نرم تا پدر شوهرم بفهمه ...

من اگه جات بودم کلی هم دلم خنک می شد که این اتفاق افتاده  تا چشمشون دراد موقع امدن به تو زنگ بزنن!!! 

تو که نمی تونی تلفن وصل کنی به کمرت!!!    دندشون نرم !!   من بودم می گفتم باید از اول به خودم زنگ می زدین!   خیلی سفت و محکم می گفتی!!!    دلیل به معذرت خواهی نداره!!!     الان هم بلند نشو برو خونه قوم الظالمین تا تنها و بی کس گیرت بیارن!!!!!     اصلا خودت با کلاس و چیزهای دیگه سرگرم کن که از تنهایی دنبال اینها راه نیافتی!!   اینا نقطه ضعفت پیدا کردن!!!!

آدم کنار میاد  کنار میاد  کنار میاد  تا یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد از همون کنار می زاره می ره!!
2731
دم غروب همیشه دلم میگیره دلم میخاد برم جایی..اخه همش تنهام

برو کلاس خیاطی  ترمه دوزی کلاس ورزشی   سر خودت شلوغ کن تا وقتی برای حوصله سر رفتن نمونه!!!

آدم کنار میاد  کنار میاد  کنار میاد  تا یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد از همون کنار می زاره می ره!!
آره...تازه موقعی می بینم همش انقدر سعی میکنم بهشون محبت کنم.ازاین به بعد سرسنگین میشم..حالا جاریم بز ...

اصلا محبت کردنه بی اندازه یسریارو هارمیکنه خوبی کردنو توضینح دادن میشه وظیفت انقد کارای مختلف هست واسه اینک خودتو سرگرم کنی و محتایج یسریا نشی عزیزم خودت ازهمه مهمتری بیشتر بفکر خودت باش

2740
اره نمیرم ...خیلی حرفات قشنگه

می دونی این لحظات فکر می کنیم همه حق دارن الا خودمون!!!!!     تو این ماجرا تنها کسی که هیچ تقصیری نداشته شما بودین!!!  و تنها کسی که همه معذرت خواهی ها رو به عهده گرفته شما بودین!!!!

وقتی کار اشتباهی نکردی معذرت خواهی نکن!!!   این کار فقط خودت کوچیک می کنه!!!

اه اه مث پدرشوهر خیکی من اخلاقای زشت و دور از شأن داره.مردک بی شخصیت.به یور دخترت

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...

اشتباه کردی برای شب دعوت کردی 

ماثر شوهرت هم به عشق اون عروسش اومده خونه شما 

باید خیلی عادی میگفتی دفعه بعد با خود من هماهنگ کنید" همین!!!!!! 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
هرچی توضیح میدم بازم میگن باید گوشی رو درحموم می‌گذاشتی.الان همه جا میرن تعریف میکنن

به جهنم! برن تعریف کنن!! مشکل تو اینه که حرف و نظر خاندان شوهر برات خیلی مهمه!! بابا من که از خدامه دور و برم نیان!با بچت عشق و حال کن ! وقتی زنگیدی جواب ندادن به شوهرت میگفتی بهشون بزنگه بگه حموم بودی نشنیدی، تمام! برا شامم دعوتشون نمیکردی! قانونش اینه که زنگ بزنن به خانم خونه نه پسرشون! حقشون بوده پشت در موندن