2733
2739
عنوان

خانواده شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 953 بازدید | 81 پست

منم مثل خودت به سرما حساسم😅 منم از سیزده بدر باهاشون برم بدم میاد بخاطر این تمام سیزده بدرای این چندسالو با خونواده خودم رفتم شوهرمم با خونواده خودش الا این اخری که دیگه باهاشون رفتم

جانا دلم ربوده ای فریبانه !
منم مثل خودت به سرما حساسم😅 منم از سیزده بدر باهاشون برم بدم میاد بخاطر این تمام سیزده بدرای این چن ...

اینا در کل هیچی رو رعایت نمیکنن..ولی من فکر کنم افسردگی بعد زایمان گرفتم..وقتی بچم به دنیا اومده بود یه رفتارایی میکردن الان همونا شده عقده

من کاربری قدیمی ام....😘😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینا در کل هیچی رو رعایت نمیکنن..ولی من فکر کنم افسردگی بعد زایمان گرفتم..وقتی بچم به دنیا اومده بود ...

ببین باید اونجور که خودت میخوای زندکی کن نه به سلیقه اونا. مثلا من امروز زنگ زدن که بچه رو بیارین شوهرم بهشون گفت سرده نمیایم تازه ماشینم نداربم هی باید پول آژانس بدیم وضع مالی خوبی نداریم. میگم تو نباید بخاطر اونا خودتو عذاب بدی از بودن با بچت لذت ببر و برا خودت زندگی کن. اگه حرفی پشت سرت زدن واگذارشون کن به خدا که خیلی زود جوابشونو میده. من به دلایلی نتونستم به بچم شیرخودم بدم خواهرشوهرم که حامله بود هی میگفت چرا شیر نمیدی تو مادر نیستی و... از این حرفا. بچش سه ماه بعد بچه من دنیا اومد باور کن هرکاری کرد بچش شیرشو نخورد. بخدا من خوشحال نشدم ازین قضیه ولی میگم اگه اونموقع منو لا حرفاش ناراحت نمیکرد که دلم نمیشکست شاید الان بچش شیرشو میخورد.

ببین باید اونجور که خودت میخوای زندکی کن نه به سلیقه اونا. مثلا من امروز زنگ زدن که بچه رو بیارین شو ...

الان رک شدم .اونا هم جرأت نمیکنن بهم حرفی بگن..ولی گذشته منو ول نمیکنه

من کاربری قدیمی ام....😘😍
2728
الان رک شدم .اونا هم جرأت نمیکنن بهم حرفی بگن..ولی گذشته منو ول نمیکنه

بیخیال گذشته عزیزم. به فکر آینده و اون کوچولوی دلبندت باش از طرف منم لپاشو حسابی ببوس😍😍😘😘😘