2737
2739
عنوان

دکتر خوب واسه جراحی بینی در کرمانشاه

| مشاهده متن کامل بحث + 59171 بازدید | 45 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پیش دکتر بهرام عزیزی عمل کردم خیلیم راضیم

شماپیش دکتربهرام عزیزی عمل کردی بینیت گوشتی بود یااستخونی من تصمیم دارم عمل کنم بین کریمی و عزیزی موندم بنظرت کدوم خوبه

من پیش دکتر بهرام عزیزی عمل کردم خیلیم راضیم

من خیلی کاراش دوس دارم دلم میخادپیشش عمل کنم ولی میگن اولا پیش متخصص گوش حلق بینی بهتره و اینکه پرونده پزشکی زیادداره نمیدونم راست یان یا میگن برگشت داره بینی های ک پیشش عمل کردن

2728
من نزدیک دوماهه پیش دکتر کریمی عمل کردم خیلی راضی م 

اسم کوچیکش چیه؟؟

مــا گُــم شدگــانـیـم ڪـہ اندر خـمِ دنـیـا،،، تنهــا هنــــــر ماست ڪہ مجـنـوݧ حـــســــــینیم

مدتیه منم مثل توم نمیدونم پیش کدوم عمل کنم 

کریمی؟؟؟محمودی؟؟عزیزی؟؟؟😑😑😑😑😐😐😐😐😐😐😐 قرار بود تابستون گذشته عمل کنم ولی انقدر دودل بودم نرفتم الانم این کرونا امده 😢😕

2740

از من به همتون نصیحت....پیش دکتر جاسمی عمل نکنید.....دماغ من هیچ مشکلی نداشت نه قوز داشت نه افتادگی!  دماغم خیلی متعادل بود نه گوشتی و نه استخوانی.‌.. فقط خواستم نوک دماغم کمی تیز شه که کاملا دماغم کج شده جالب اینه که زیر بار نمیره و همش میگه خطای دیده....اما هرکی میبینه میگه چرا دماغت کج شده

من خیلی کاراش دوس دارم دلم میخادپیشش عمل کنم ولی میگن اولا پیش متخصص گوش حلق بینی بهتره و اینکه پرون ...

عزیزم عمل کردی؟ پیش کی عمل کردی؟ من بینیم گوشتیه تصمیم دارم برم پیش عزیزی حالا موندم

.خُڋا‌ݕَڔٰاےِݦَݧ‌ْڬٰاڣٖیښٺ❤
عزیزم عمل کردی؟ پیش کی عمل کردی؟ من بینیم گوشتیه تصمیم دارم برم پیش عزیزی حالا موندم

من تهران نوبت گرفتم دکترعلی محمدخانی..هرچنداخرماهم براکریمی نوبت زدم ولی حس بدی دارم ب کریمی نمیدونم چراوپیش کریمی نمیرم پیش تهرانیع میرم

من تهران نوبت گرفتم دکترعلی محمدخانی..هرچنداخرماهم براکریمی نوبت زدم ولی حس بدی دارم ب کریمی نمیدونم ...

به سلامتی عزیزم من ۵ روزه عمل کردم پیش بهرام عزیزی 

باهمین گچ و اینا که عالی شده خدا کنه بعدش هم عالی باشه

.خُڋا‌ݕَڔٰاےِݦَݧ‌ْڬٰاڣٖیښٺ❤
2706