2737
2734

دیروز غروب یکی ازبرادرشوهرام با جاریم بیرون بودن زنگ میزنن ک بریم بیرون شما تا یه مسیری بیایین ک ما نیاییم خونه و اینا اون یکی برادرشوهرم زنگ میزنه ب شوهرم  ازش میپرسه چیکار کنیم سعید(شوهرم)میگه بگو بیاد خونه فعلا تا من برسم ببینیم کجا بریم بعد قطع میکنه خواهرشوهرم میگه سعید و وللش کننن سعید بدبخته زنش نمیاد اونم نمیاد برادرشوهرمم گفته ساکت شو مریم(خواهرشوهرم)ب زنش چ ربطی دداره سعید خودش نمیاد جاریمم گفته ن بابا نفیسه(من)رو دیدی ک میرفتیم شمال میگف

بمونیم سعید میگف ن من صب زود میرم تو میخای با اینا بیا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگر پیش خودت گفتن بگو 

بله به حرف من کار میکنه 

اما بهش گفتم از قول خودت حرفای منو بگو که کسی دلخور نشه 

بزار قشنگ داغ کنن

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2728
بخدا موندم انقد دوروعه تو روی ادم قربون صدقه میره پشت ادم حرف میزنه فقطم ب من نه پشت اونیکیا پیش من ...

بی خیتل توهم اگه خوشت نمیاد ازش اما توروش و جلو بقیه خیلی باهاش خوب باش.مثل خودش

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚

من که نفهمیدم چی گفتی

سعید. مریم. نفیسه. جاری. خواهر شوهر

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
اگر پیش خودت گفتن بگو  بله به حرف من کار میکنه  اما بهش گفتم از قول خودت حرفای منو بگو ک ...

بخدا سه ساله عروسشونم یکبار بی احترامی نکردم ک دلم نسوزه پشتم حرف میزنه

2738

بعد این خواهرشوهرم چندبار دیگه ام پشتم اینجوری ب شدت جلوی بقیه حرف زده بعد جلوی روی ادم انقد قربون صدقه میره حالم بهم میخوره تو روم حرف نمیزنه بشورم بزارمش کنار جرعتم نداره جلو شوهرم بگه .شوهرمم نمیدونه این چه ماریه برادرشوهرم ولی شناختتش من نباید حرص بخورم سیاتیکم گرفته دکتر هی میگه ریلکس باش ناراحت باشی عصبت بیشتر درگیر میشه ‌از یه طرف نمیخام حرص بخورم از یه طرف از فکرم نمیره بیرون .