2737
2734

برا خیلی مریضی ها خوبه مخصوصا شیره اش 

تمام عفونت های بدن رو ازبین میبره توی میکروب کشی عالی عمل میکنه برای کمر درد پادرد اسخوان درد مناسبه و خیلی چیزای دیگه من که هم خودشو هم شیره اش رو استفاده میکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی بد بو ست

شنیدم برای معده مفیده

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم
2728
2738
برا خیلی مریضی ها خوبه مخصوصا شیره اش  تمام عفونت های بدن رو ازبین میبره توی میکروب کشی عالی ع ...

سلام عزیزم میشه بگی برا کسی که فشار خون داره خوبه یا نه ؟؟

درجوانی پاک بودن شیوه ی پیغمبریست ور نه هر گبری به پیری میشود پرهیزگار
نه گلم حتما تو خونه درست کردید که بنظرتون اومد بد بدعه ما هم به عنوان دارو استفاده میکنیم هم یه وعده ...

سلام. منم خریدم نمیدونم اون گلای زردشم بپزم یانه

تعجیل در فرج صلوات ( با ذکر و عجل فرجهم).فقط یک بار زندگینامه ووصیتنامه شهید بابک نوری هریس رو بخون.عکسشم ببین. فوقالعادس 
2706