2737
2739

عين شوهرم من اخر سرم نتونست اينكارارو بكنه و ولم كرد رفت

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما هم ی مدت عین خودش بشین.

اصلا توجه نميكنه خيلي خونسرده بخدا دارم ديوونه ميشم از دستش و از كاراش مرد اينقد بخوابه اخه جايي نديذم پس من چي ام تو خونه..كلافه شدم تازه سه ماهه عروس شدم ولي انگار ١٠ساله خسته و بي حال و افسرده شدم..انگيزمو از دست دادم.. طلاقمم نميده ميگم جدا شيم ميگه كورخوندي

2731
اصلا توجه نميكنه خيلي خونسرده بخدا دارم ديوونه ميشم از دستش و از كاراش مرد اينقد بخوابه اخه جايي ندي ...

ببیند شما سعی کنید ی مدت دقیقا عین خودش بشید میدونم سخته ولی انجام بدین خوبه 

نسبت به همه چیز بی اهمیت بشید تا متوجه اشتباهاتش بشه