2737
2734
عنوان

کارت بانکی

252 بازدید | 37 پست

خانما دیروز رفتم بانک و حقوق خودم و شوهرم ریختم به حساب شوهرم حوصله نداشتم وایسم جدا جدا بریزم هرکدوم رو خلاصه زدم بحسابش گوشیشم همراهم بود براش همراه بانک نصب کردمسئول بانک ولی گفت رمز دوم از عابر بانک با کارتش بگیرید منم بچم تو ماشین بود هوام گرم شوهرم گفت اذیت میکنه زودتر بیا دیگه منتظر نشدم که رمزدوم بگیرم از بدشانسی دیشب رفتیم برای ماشین یه کم وسیله گرفتیم موقع حساب کردن که کارت داده طرف رمز اشتباه شنیده سه بار اشتباه زده کارت سوخته بانکم تا یکشنبه تعطیله مام پول لازم به نظرتون راهی هست بشه پول رو برداشت از حساب بدون کارت؟اینم بگم همراه بانک رمز نگرفتم براش اگه راهی داره بگید لطفا

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.
کسی راهکاری بلده؟

خیر

ای بی خبر از حال بیمارم...رفتیُ خود را به که بسپارم؟باور نکردی حرف قلبم را... آرام‌جانم دوستت دارم....دوستت دارم💔 دردت ،به قلبُ روح و جانم زد...عشقت فقط زخم زبانم زد...جاااانم تو بودی ،زندگی بو برد...آخر تو را برد و به جااانم‌زد...تو رفتیُ شد روزگارم سیاااه،منم آنکه ماند ،منتظر چشم به راه،چه ماند از دلم؟ غیر ازاین اشک و آه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نمیشه کاری کرد  از کسی قرض بگیرید یکشنبه پس بدین

از قرض گرفتن خیلی بدم میاد حاضرم بمیرم از کسی پول دستی نگیریم 

2738
همه درها رو بستی کدوم بانکه ملیه؟

ملت.اخه همیشه جدا میریختم دیروز اصلا حوصله ازدحام نداشتم کارت اون اول اومد دستم زدم براش حالام گیر افتادم نمیدونم چیکار کنم

بچه ها شعبه فعال ندارن تو روزای تعطیل؟اطلاعی ندارید

قرض بگیر یکشنبه پس بده

ممنون دوستم ولی بالا توضیح دادم موذبم اینکار اصلا نمیکنم

2706