2737
2734
عنوان

رمان گل یا پوچ

515 بازدید | 10 پست

سلام یه عده ممکنه بگن حالا که نمی تدنی بزاری برادرت مشکل داره نمی نوشتی از اول با همچین ادمایی تو اینجا زیاد رو به روشدم قابل توجهتون که برادرم رو تیمارستان بستری کردیم و مجبور به توضیح نیستم ولی خواستم بدونین و اینکه زمانی که من رمان رو شروع کردم مشکلی نداشتم ولی از بس اسرار کردین بیش تر بزار کلافه شدم و کلا ول کردم نوشتنو  فهمیدم این جا قدر رمان رایگان و واقعی رو نمی دونن شما فک می کنید من یه نوجوان ۱۵سالم که هیچ دݝدعه ایی تو عمرم ندارم و همش باید رمانو ادامه بدم یا اگه یه تایپک دیگه بزنم میاید می گین که به جای تایپک زدن رمانتو بنویس منتظریم من به شما حق می دم پس لطفا این نظر سنجی رو جواب بدین و اینکه دیگه هیچ وقت تو نی نی سایت نمیام چون خیلیا با این مجازی بودن دلمو شکستید 

تعداد رای : 25
نظرسنجی
اخرشو به صورت خلاصه بگو و تمام
6
24%
نه ادامه بده مهم نیست جقدر طول بکشه
19
76%
هیچی درست نمیشه... مگه اینکه بخوای درستش کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما كه فكر ميكني مهمه و انقد خودتو ميگيري تو نت ريخته از اين سبك رمانا اوناييم كه پيگير بودن فقط بخاطر اين بود كه وقت گذاشتن و خوندن و ميخواستن ادامشو هم بخونن 

اصلا مهم نيست كه ادامه بدي يا نه برو به مشكلاتت برس انشاالله كه حل بشه 

2728
برای یه عده مهمه که میان اعتراض

اسی میشه بگی اون رمان اول شخصت ..که از پارسال میزاشتی چی شد چرا ترکید تا اونجا خوندم که کونفودد یکیو بر پیش اون دوستش اسمش یادم رفت،رفتن تو ساختمان،

2738
اسی میشه بگی اون رمان اول شخصت ..که از پارسال میزاشتی چی شد چرا ترکید تا اونجا خوندم که کونفودد یکیو ...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3174332/اونایی-که-رمان-همراز-رو-می-خوندن-رمان-گل-یا-پوچ

بهتربودازاول تایپ میکردی بعدهمشومیذاشتی.شمامیگی وقت ندارم ودرگیرم ازاون طرف یه تاپیکایی میزنی که آدم ...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3174332/اونایی-که-رمان-همراز-رو-می-خوندن-رمان-گل-یا-پوچ