2737
2739
عنوان

خانمای نی نی سایت هر کی می خواد پوستش مثل بچه نرم و صاف باشه بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 8720 بازدید | 48 پست
3/4 شیشه ننمک دریا و شکر قهوه ای باشه روی همش روغن نارگیل یا زیتون بریزین در شیشه رو ببندین و خوب تک ...

چمد دقیقه رو بدن بمونه؟

ماساژ بدیم باهاش؟

قهوه داره رنگ نمیگیره پوست؟

من‌ یه کودک درون شاد و شیطوون دارم به اسمویولت👩💜 لطفا باهاش مهربووون❤💖💗باشید😊
چمد دقیقه رو بدن بمونه؟ ماساژ بدیم باهاش؟ قهوه داره رنگ نمیگیره پوست؟

عزیزم تا هر چقدر که ماساژ بدین خوبه من در حد ۴-۵ دقیقه روی همه پوستم ماساژ میدم  قهوه اولش یکم رنگ میده وقتی لیف میکشین میره ولی کلا اگر دوست ندارین میتونین قهوه رو بهش اضافه نکنین بازم اثر شگفت انگیزشو میبینین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم تا هر چقدر که ماساژ بدین خوبه من در حد ۴-۵ دقیقه روی همه پوستم ماساژ میدم  قهوه اولش یکم ...

مرسی از لطفت 

و پاسخگوییت

😘💐🌸💮🏵🌹💜💜💜💜💜💜💜

چمد دقیقه رو بدن بمونه؟ ماساژ بدیم باهاش؟ قهوه داره رنگ نمیگیره پوست؟

عزیزم تا هر چقدر که ماساژ بدین خوبه من در حد ۴-۵ دقیقه روی همه پوستم ماساژ میدم  قهوه اولش یکم رنگ میده وقتی لیف میکشین میره ولی کلا اگر دوست ندارین میتونین قهوه رو بهش اضافه نکنین بازم اثر شگفت انگیزشو میبینین

2731
قربونت عزیزم ایشالله کلی ازش لذت ببرین

باید برم شکر قهوه ای بخرم 

نمک دریاچه ارومیه رو دارم

قهوه هم همین طور و روغن نارگیل

فقط شکر ندارم🙄

باید برم شکر قهوه ای بخرم  نمک دریاچه ارومیه رو دارم قهوه هم همین طور و روغن نارگیل فقط شکر ...

مهم نبست همینا رو استفاده کنین شکر هر وقت گرفتین بهش اضافه کنین اصلش نمک و روغن نارگیله

مهم نبست همینا رو استفاده کنین شکر هر وقت گرفتین بهش اضافه کنین اصلش نمک و روغن نارگیله

پس حتما امتحان میکنم

نتیجه داد بهت میگم

2740
2706