2737
2734

سلام

به لطف خدا و ژنتیک خیلی ها تو فامیل تاکسی مغازه دانشگاه از من میپرسن چیه کِرِمِت؟؟

منم میگم هیچی!

میگن واقعا؟؟

چیکار میکنی؟آب رسان می‌زنی؟؟چه مارکی

جوابایی که دادم به همه تا الان رو سعی میکنم مختصر بگم امیدوارم مفید باشه براتون

۱.همیشه چربی پوستم رو نرمال نگه میدارم.چجوری؟ اول اینکه هییییچوقت صابون به صورتم نمیزنم چون پوست رو بهم میریزه می‌خواد صد میلیون باشه.حموم شامپو بدن ایرانی میزنم.اگر پوستم مهمونی رفته باشم و کرم زده باشم یا کلا چرب شده باشه و بخوام تمیز بشه(مواقع غیر حموم) فقط با یکم گلاب روی پنبه و بعدشم آب.حتی پوستم بلافاصله روشن‌تر میشه

۲.یه ماسک ساده با اثر معجزه آسااااا: اول با گلاب صورت رو تمیز کنید و بعد با آب ولرم بسپرید

حالا اگه پوستتون چرب یک ق چای خوری قهوه+یک قاشق چایخوری ماست+سه قطره لیمو ترش

اگر پوستتون خشک هست یک قاشق چایخوری قهوه+یک قاشق چایخوری ماست+سه قطره عسل

اینو من به هرکی گفتم خودم از نتیجش شاخ درآوردم علاوه بر خودش

۳.کرم اصلا نمیزنم مگر اینکه بخوام برام عروسی و دیگه جو آرایش منو ببلعه  اونم کرم گیاهی اکتی پور نهایت 

۴.تغذیه خیلی مهمه،شاید ماهی یکبار فست فود یا چیپس اینا بخورم و خواب مناسب دارم،تغذیه طبیعی دارم،روغن خییییلی کم مصرف داریم،تامین مایعات بدن هم خیلی مهمه

۵.پوست صورتمو نمیخارم چون زیر ناخن ها باکتری هست باعث جوش میشه،ازین شوینده ها صورت و فوم صورت اینا استفاده نمیکنم فقط گلاب و آب ولرم یا آب سرد

۶.اگر پوستم خشک شد مثلا چند روز حموم زیاد رفتم از روغن بنفشه یا روغنی که مطمئن باشم طبیعیه استفاده میکنم،که واقعا طبیعی باشه با یکبار مصرف درست میشه

۷.همینا.به همین سادگی به همین خوشمزگی

دوتا نظر بعدیمم بخونین مفید باشه شاید

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!

از بین بردن سیاهی زیر چشم یا برای لایه برداری پوست:

هسته های میوه ی بِه رو جدا کنید بسپرید و بزارید با آب کم قل بخوره

میبینید که ژله ای میشه

اون ژل بدست آمده رو زیر چشم بمالید

یا اگر به کل صورت هم بزنید روشن تر میشه

چین و چروک از بین میره

اگر بعدش روغن بنفشه بزنید به پوستتون که دیگه محشر

چین چروک ها صاف

پوست نرم و روشن

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

تشخیص پوست چرب و خشک از هم:

اگر شب میخوابید صبح پا میشید دور بینی‌تون یا یکم پیشانی دست بکشید چربی حس میکنید پس پوستتون چربه

اگر حس نکردید نرمال یا خشک هست

دیگه پوست خشک تابلوعه مدام خشکه میزنه

پوستای چرب بیشتر جوش میزنن ولی خیلی جاشون نمیمونه

پوستای خشک کمتر جوش‌میزنن ولی مستعد لک هستن و دیر جای زخم و ایناشون خوب میشه

جگر گوشه جان من مطمئن باشم که پوستت خوبه دیگه؟

خیالت تخت

2706