2733
2739

بچه ها من تاقبل ازدواجم ۷سال پیش ‌...ی دختر خوش هیکل قشنگ بودم..اما بعد ازدواجم اروم اروم وزنم رفت بالا...وحالا ک ۳۰کیلو اضافه وزن دارم..من قدم ۱۶۷..وزن ۸۵...خیلی بدم میاد از خودم.همش میگم نمیخورم چیزای پر کالری ..ولی باز تا میبینم دستو دلم میره😭😭بچمم یک سالشه شیر خودمو میخوره...دیوونه شدم چکار کنم؟😭😭😭دلم لباسای قشنگ قشنگ میخواد..خسته شدم ازبس گشتم..یکی پول نداره لباس سایزش هس یکی مث منه بدبخت پولم داره لباس قشنگ نداره(من پرستارم)هییییی خدااااا این چ معده گشادیه ک من دارم😢😢😢😢

من دوباره اومدم که دختر خوبی بشم😉دوباره شروع کنمو سر قولم بمونم😉وزن اولیه ۸۹...وزن فعلی ۶۷.==>۶۶۸۰۰...هدف اول۶۵🔒هدف دوم۶۲🔒هدف سوم۵۹🔒هدف طلایی۵۷🔒💛گروه ابی💙 اما ب همین زودی گروه طلایی میشم💛قد۱۶۷💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من عاشق پرستار چاقم مهربونن امپولشونم دردنداره  😍😍😍

الهی عزیززززززم😂😂😂😂😂

من دوباره اومدم که دختر خوبی بشم😉دوباره شروع کنمو سر قولم بمونم😉وزن اولیه ۸۹...وزن فعلی ۶۷.==>۶۶۸۰۰...هدف اول۶۵🔒هدف دوم۶۲🔒هدف سوم۵۹🔒هدف طلایی۵۷🔒💛گروه ابی💙 اما ب همین زودی گروه طلایی میشم💛قد۱۶۷💪
2728
شبانه روز گن ببند معدت کوچیک میشه  واسه من جواب داد  البته نمیدونم ضرر داره یانه

گن اازین ساعت شنی ها؟ یا معمولی ؟