2737
2739
عنوان

ضربه سر

124 بازدید | 13 پست

سلام من یه پسردوساله دارم تازگی یادگرفته لج میکنه سرشو میکوبه زمین......امروزم تومهمونی دخترخاله اش گذاشته بودتش رو بخاری دستشوگرفت که بیادبالا یه دفعه پسرم ازروبخاری باسرافتادگریه کردخیلی اعصابم بهم ریخت.....الان زیربغلش دردمیکنه دستشوتکون میده ولی دردداره...یعنی چیزیش نشه سرش.. دستش..توروخدا خیلی بهم ریختم کمک.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
عزیزم😞 دستش درد میکنه 

یعنی نبرمش دکتر...الان داذه با باباش دوچرخه بازی میکنه یعنی نگران سرشم نباشم..بخدااین اتفاق صبح افتاده من تاالان هیچی نخوردم.

یعنی نبرمش دکتر...الان داذه با باباش دوچرخه بازی میکنه یعنی نگران سرشم نباشم..بخدااین اتفاق صبح افتا ...

اگه ببری دکتر همینارو ازت میپرسه وبعدش میگه باید عکس بگیرن از سرش ، حالت تهوع سردرد شدید خون دماغ یا ترشح از گوش اگه داشته باشه خطرناکه. 

انشاالله که چیزی نیست چون از صبح تا الان خیلی گذشته ..

چرا امضات کم رنگه  
اگه ببری دکتر همینارو ازت میپرسه وبعدش میگه باید عکس بگیرن از سرش ، حالت تهوع سردرد شدید خون دماغ یا ...

ازیکی پرسیدم گفت الان نمیفهمی فردابزرگ شد سرش زبونم لال لخته میبنده کارمیده دستت...انقد ترسیدم فقط گریه کردم....چون چندبارم درحین بازی افتاده یا یه چیزی نمیدم لج میکنه سرشو ازعقب میکوبه زمین....خیلی نگرانم ..دلم حسابی گرفته..ببخشید شماروهم اذیت میکنم...به نظرت اهمیت ندم

ازیکی پرسیدم گفت الان نمیفهمی فردابزرگ شد سرش زبونم لال لخته میبنده کارمیده دستت...انقد ترسیدم فقط گ ...

الان سرشونگاه کردم برامدگی یا قرمزی نداره .داره بازی میکنه...شیرموخورد..خوراکی خوردبالا اورد..سطح هوشیاریشم خداروشکرخوبه