2733
2734

حالا هم که. دخملیه دوسش دارم باهاش ارتباط برقرار کردم خانواده شوهرمم دختردوستن و همش میگن دختر برکته وای خوشبحالت اما پسر هم دوستداشتن باشه اونا خداروشکر اهل حرف و اذیت نیستن امل من موندم و حسرت داشتن پسر بچه ب عنوان فرزند اول

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مرسی عزیزم من دختر خیلی دوست دارم همیشه خداوند و به خاطر دخترها ی خشکلی که بهم داده شکر   میک ...

منم دوتا دختر دارم ماه و خوشگل😍همیشه شاکرم بارداری سوم منم ته دلم پسر دوس داشتم ولی گفتم خدا خودت سپردم قربونش برم خیلی بزرگو بخشندس

😍😍 ای جونم مبارکه خیلی قشنگه   اسم دختر اولت چیه ؟

نیکا..توام یه روز بیا دنبال اسم بگردیم واست دیگه باید به فکر این چیزا باشم البته من فعلا خونه مامانمم انقد سرخوش و شادم بذار برم خونه ببینم بازم همینم😂

❤برای سلامت تو دلمیم یه صلوات میفرستی؟❤
نیکا..توام یه روز بیا دنبال اسم بگردیم واست دیگه باید به فکر این چیزا باشم البته من فعلا خونه مامانم ...

چه خوب بهم میان 😍👌

اسم دختر من بهارِ اصلا اسم خوشگل با ب که جدید باشه پیدا نکردم 

تا اونجایی تقویت کن و با خودت دیگه کنار بیا جواباتم آماده کن انقدر با خودت تکرار کن که جلوشون کم نیاری 

حالا به تو میگم خودم اصلا دوست ندارم ببینمشون من احتمالا تا شش ماه میگم سونو تشخیص نداد  

2738
تست سوزن واسه هفته هفتم جواب میده؟

والا منم شنیدم درسته ولی امتحان نکردم ..حالا امتحان کن ضرر که نداره اره بابا این تستا واسه اوایل حاملگیه

بهار جون تو خودت تست سوزن رو انجام دادی ؟ درسته ؟ من اونم میگیرم پسر در میاد مسخره 😂 

خخخخخ واقعا؟تو فقط ان تی رفتی گفت احتمالا دختره؟شاید اشتباه گفته خب

چه خوب بهم میان 😍👌 اسم دختر من بهارِ اصلا اسم خوشگل با ب که جدید باشه پیدا نکردم  تا اونجای ...

منم میگم اصلا نپرسیدم مگه مهمه؟فقط از سلامتش پرسیدم همین

والا منم شنیدم درسته ولی امتحان نکردم ..حالا امتحان کن ضرر که نداره اره بابا این تستا واسه اوایل حام ...

تست سوزن همونی که میندازن داخل ادرار یه روز بمونه اکه سالم باشه پسر اگه زنگ بزنه دختر ؟درسته؟

خخخخخ واقعا؟تو فقط ان تی رفتی گفت احتمالا دختره؟شاید اشتباه گفته خب

آره دوستم و خواهرمو خودم گرفتیم چند بار هر دفعه اولی دختر بود دومی پسر

تازه جدول چینی و شیخ بهایی و مایا هم پسر در میاد 

ان تی جای خوب رفتم رفتم گفت شبیه دختر باز یه جای دیگه رفتم دستگاهش دره پیت بودازین قدیمیا  ولی چند نفر گفتن تشخیصش حرف نداره اونم گفت صد در صد تایید میکنم دختره 

واسه تو فال سوزن چی درمیاد ؟ 

2706