2733
2734
عنوان

چی بخورم چاق شم ???

224 بازدید | 24 پست

?

در من یک تيمارستان وجود دارد، یک تيمارستان با هفتاد تخت خواب، هفتاد تخت خواب با هفتاد دیوانه و سخت‌ترین کار دنیا را من میکنم زمانی که از من می‌پرسند خوبی؟! و من باید یک تيمارستان هفتاد تخته خوابی را آرام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم..                                                            یک عدد کنکوری بدبخت💔 میشه برا قبولیم یدونه صلوات بفرستی؟! 💚❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
برید بدنسازی

اره تصمیم دارم که برم

در من یک تيمارستان وجود دارد، یک تيمارستان با هفتاد تخت خواب، هفتاد تخت خواب با هفتاد دیوانه و سخت‌ترین کار دنیا را من میکنم زمانی که از من می‌پرسند خوبی؟! و من باید یک تيمارستان هفتاد تخته خوابی را آرام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم..                                                            یک عدد کنکوری بدبخت💔 میشه برا قبولیم یدونه صلوات بفرستی؟! 💚❤️
2738
اخه نخوری برگشت داره

ن یخورده بهتر میشی برمیگرده ولی ن کامل

گاهی خدا میخواهد با دستان تو گره از کار دیگران باز کند... دستان خدا باش  میشه واسه مامان شدنم ی صلوات بفرستی❤️

حرص نخور

حسودی نکن

خودخوری نکن

خوب بخواب

برو آزمایش انگل بده

ورزش کن بیا بخور

استخر برو بیا بخور

بعد غذا دسر بخور

حجم عدات رو زیاد کن

اگه ارثی هست که زیاد نمی تونی کاری کنی

حالا من از دست چربی هام بلا افتادم بخدا حاضرم بهت بدم.

عزیزم هردارویی ناخوداگاه تاثیرشومیزاره..برومتخصص تغذیه یاباشگاه..منم ازبعدزایمانم یکم وزن کم کردم اما بچه کوچیک دارم نمیتونم برم باشگاه این پودروقرصام ک همش ضرره😞

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
2706