2733
2739
عنوان

همین جا از خواهرشوهرای عزیزم خواهش میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1075 بازدید | 79 پست

بنده یک عدد خواهرشوهر هستم که با منزل زنداداش عزیز با ماشین 5دقیقه

و پیاده 15 الی 20 دقیقه فاصله دارم.. وی پایین منزل پدرشوهرش که پدر من باشد سکونت دارد و من هروقت منزل پدرم میروم باز هم پایین نمیروم چون دوست ندارم مزاحمش بشوم و هی تق تق به در بکوبم و رو مخ زنداداش عزیز راه بروم... شاید او درحال استراحت یا انجام کاری باشد و حوصله من را نداشته باشد..

پایان ...

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دیر گفتی دیگه ما تو راهیم داریم میایم..حالا امشب و یه دو بسته گوشت بزار بیرون.خودمون درست میکنیم..بد ...

گوشت ندارم از عید به این ور نخریدم

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2731
یک عدد خواهرشوهر هستم که با خونه زنداداش عزیز با ماشین 5دقیقه و پیاده 15 الی 20 دقیقه فاصله دارم.. ...

ماهی 

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
خواهرشوهرا خونه بدون خدمتکار رو که قبول ندارن

دور از جونت عزیزم خدمتکار باشی

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞
2740
یک عدد خواهرشوهر هستم که با خونه زنداداش عزیز با ماشین 5دقیقه و پیاده 15 الی 20 دقیقه فاصله دارم.. ...

عاشق شعورت شدم،کاش همه مثل شما بودن🌹

میدونم به زودی میای و دنیای کوچیک من و بابات با اومدنت غرق شادی میشه👪
اگه عضو اینجان که فکر بدی نیست اما در غیر اینصورت متاسفم تاپیکت مشکلتو حل نمیکنه

چه جور حلش کنم راهکار بده فکر نکنم مستقیم هم بگم بفهمن

اگه خیلی رفت و امد میکنن هر روز ۹ بار سوره کوثر و بخون نمیان... منم دارم از این مهمونا 😶😶

تو رو خدا تاثیر داره؟

پس چی میخوری؟

ماه رمصون با اش سر کردم الانم مرغ دارم گوشت واقعا گرون شده

2706