2726
عنوان

همین جا از خواهرشوهرای عزیزم خواهش میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1075 بازدید | 79 پست
آفرین نهایت نهایتش حداقل لطف کنید باهم نیاین،هر کدومتون یه ایلین ماشاءالله هی نگین باهم خوش میگذره😒 ...

بازم چشم،،، حیف خواهر شوهرت نیستم ولی اگه واقعا خالی میشه بگو،،۶ سال عروس داریم یه بار خونه اش نرفتم نه دعوت کرده نه رفتیم دعوت هم کردیم شاید فرجی بشه ما هم برای ارزو یه بار بریم خونه برادرمون ( میگم برای آرزو که رفتن خونه داداشمون شده آرزو ) که اونم الحمدالله هیچ تز خودش نمیفهمه عروس هم که دیگه تف سر بالاس هر کار کنیم پس بی خیال شدیم‌ 

من خودم آدم بی ملاحظه ای نیستم واس همین هدف از آفرینش اینجور موجودات بیقید وبی ملاحظه رو نمیفهمم

والا بخدا منم نیستم یه ذره حس کنم مزاحمم یا صاحب خونه داره اذیت میشه عمرا بمونم وگرنه درحالت عادی در سال دو سه بار بریم در حد یکی دو ساعت خونشون،تازه از یه شهر دیگه میرم،من یبار مجبور شدم خداشاهده مجبور شدم سه شب خونه ای برادرم بمونم همه کاراشو انجام میدادم اونم تو بارداری و شکم گنده،خونه خواهرشوهرام به دعوت خودشون فقط برای یک وعده ناهار یا شام میرم تمام 

🍃🌸دوستان عزیز نی نی سایت حتما حتما حتما برای یکبارهم که شده کلیپ صوتی دکتر حبشی به نام    (کلید مرد ) گوش بدین لطفا🍃🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بازم چشم،،، حیف خواهر شوهرت نیستم ولی اگه واقعا خالی میشه بگو،،۶ سال عروس داریم یه بار خونه اش نرفتم ...

دستت درد نکنه حالا ما عروس و تف سربالا شدیم😂😂😂😂😂

والا عروسی که شما دارین تف سربالاست دعوت کنه حداقل شمارو😂😂😂😂

🍃🌸دوستان عزیز نی نی سایت حتما حتما حتما برای یکبارهم که شده کلیپ صوتی دکتر حبشی به نام    (کلید مرد ) گوش بدین لطفا🍃🌸
دستت درد نکنه حالا ما عروس و تف سربالا شدیم😂😂😂😂😂 والا عروسی که شما دارین تف سربالاست دعوت کنه ...

منم عروس خودمون  گفتم من نه شما رو میشناسم نه قضاوت میکنم اینقدر عروس خوب داریم در مقابلش،عروس بد هم داریم ان شاالله شما عروس خوبه هستی خواهر شوهرم همینطور خواهر شوهر بد زیاد خوبش هم زیاد دیگه ما شانس نداشتیم بداش نصیب شدن 

2728