2737
2739
عنوان

من زشتم يعني؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1086 بازدید | 85 پست
من تو عروسيم خيلي بد شده بودم و تالارم و ...اصلا خوب نبود خيلي افسرده شدم باعث شده از شوهرمم زده بشم ...

هن؟!  چی میگی !!!

چیزی که فراوان است اینجا تنهاییِ بی دریغِ من است....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هم مخصوصا بهم بگن کمتر از سنت بهت میاد میرم رو ابرا😂😂😂😂

😂اون ک ته خوشحالیه

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2731

در اینکه ادم از توجه خوشش میاد شکی نیس . ولی اخه پسرای توی خیابون یه مدلی شدن ادم بیشتر بدش میاد توجه کنن بهش!  من بیشتر دلم میخاد خانوما بگن چه خشکلی 😂

چیزی که فراوان است اینجا تنهاییِ بی دریغِ من است....

بی خیال عزیزم.مگه پسرای خیابون تحفه ان آخه.ازدواج هم همچین آش دهنسوزی نیست.من جای تو بودم تمام وقت و انرژیمو میذاشتم برای پیشرفت تو تحصیل و کارم.چند سالته؟

نگاه میکنم به خودم تو را می بینم تو جایی جز من نداری!!
2738

خب شما میگی چادری هستین.من به عنوان یه زن همیشه متوجه خانومهای مانتویی با لباسهای رنگ روشن میشم.شما هم سعی کن روسریهای روشن از زیر چادر بپوشی.

البته هر خانومی احتیاج به توجه داره.من خودم سی وسه سالمه هنوز هم اگه کسی از ظاهرم تعریف کنه خوشحال میشم و تا چند روز حالم خوبه.

شما هم قطعا زیبایی

نگاه میکنم به خودم تو را می بینم تو جایی جز من نداری!!
بی خیال عزیزم.مگه پسرای خیابون تحفه ان آخه.ازدواج هم همچین آش دهنسوزی نیست.من جای تو بودم تمام وقت و ...

من ٢٢سالمه

ناگهان متعجب شدم زنی که سال پیش بودم کجاست؟یا آنکه دوسال پیش بودم و در فکر آن زن من اکنون چگونه آدمی هستم ؟