2733
2734

عشق قبلیم واریکوسل داشت😖😖😖😖😖

دوستای گلم هر سوالی یا راهنمایی در مورد راه اندازی کسب و کار ..واحد های تولیدی . .. پرورش دام (گاو نژاد های مختلف هلندی هلشتاین سیمینتال )و طیور (مرغ ..بوقلمون )..کشت و صنعت ..تولید  و بسته بندی مواد غذایی(صنعتی و سنتی) داشتین در خدمتم😍❤           🎆♥️    همه ی داراییمو به تو بدهکارم من .... جون جوادت آقا خیلی دوست دارم من♥️🎆                   

بهترین روش تشخیص واریکوسل معاینه س 

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم خیلی دوست دارم بدونم 

شما همسرتون ازمایش اسپرم داده ؟؟؟

من داده اما یادم نمیاد دکتر چی گفته 

اما شوهرمو معاینه کرده گفته یکم واریکسل داری یا عمل کن یا شایدم با دارو جواب بده 

حالا داره دارو میخوره خدا کنه جواب بده

خدایا شکرت که پسرمو صحیح و سالم بهم دادی  ممنون خداجون الحمدالله رب العالمین 
2738
برید دکترچون اگه درمان نشه باعث ناباروری وسقط میشه

اتفاقا بخاطر همین میخوام بدونم

دو سال پیش ازمایش اسپرم داد خوب بود

سال گذشته من باردار شدم سقط کردم 

ماه گذشته هم با وجود اینکه 18 تا امپول زدم باردار نشدم 

گفتم شاید مشکلی هم از همسرم باشه 

ولی چون ازمایشش خوب بوده شک دارم

نمیدونم ربطی دارن به هم یا نه

... 🌱
اتفاقا بخاطر همین میخوام بدونم دو سال پیش ازمایش اسپرم داد خوب بود سال گذشته من باردار شدم سقط کرد ...

حتما برید یه مرکز ناباروری انجام بدید به آزمایشگاههای معمولی اعتمادی نیست یا شوهرت سونوگرافی بده مثلا ما بعد 7 سال فهمیدیم که شوهرم واریکوسل داره هر چی دوا درمون تا الان کردیم الکی بود فکر می کردم فقط مشکل از منه تا رفتیم یه مرکز خوب آزمایشگاش نشون داد ومجبور شد سونوگرافی هم بده

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
اتفاقا بخاطر همین میخوام بدونم دو سال پیش ازمایش اسپرم داد خوب بود سال گذشته من باردار شدم سقط کرد ...

عزیزم آزمایش اسپرم 3ماه اعتبار داره ،همسرتون بهتره دوباره آز بده 

18 تاآمپول زدی؟؟؟ چه آمپولی؟؟

حتما برید یه مرکز ناباروری انجام بدید به آزمایشگاههای معمولی اعتمادی نیست یا شوهرت سونوگرافی بده مثل ...

چه جالب! پس ان شاالله میریم

شما مشکلتون چی بود؟ من خودم تنبلی تخمدان دارم

... 🌱
2706