2737
2734
عنوان

شما باشین چیکار می کنین؟

431 بازدید | 54 پست

سلام دوستای عزیزم. اگه شما شاهد تصادف باشین میرین جلو واسه کمک؟  

من دیشب شاهد تصادف یه دختر خانم بودم خداشاهد یک ساعت چهار زانو نشستم گرفتمش. با وجود این که خیلی ادما جمع شدن کسی واسه کمک نیومد.

انقد از دیشب ناراحتم هیچکی نیومد کمک. 

افرین بهترین کارو کردین بچه ها همه جا هوای هم جنستونو داشته باشین

منم بودم همین کارو می کردم

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب شما که رفتین کمک! 

بعد معمولا باید بخواهید تا دیگران بیایند به کمک!!!   خودشون نمی دونن بیان جلو یا نه!!!!

آدم کنار میاد  کنار میاد  کنار میاد  تا یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد از همون کنار می زاره می ره!!
2728
افرین بهترین کارو کردین بچه ها همه جا هوای هم جنستونو داشته باشین منم بودم همین کارو می کردم

مرسی عزیزم . اره دقیقا. خداشاهد کلی خانوم بود یکی جلو نیومد عزیزم. موندم چرا انقد بی عاطفه شدن.

برای ماهم پیشامد تو جاده دلیجون .  ولی شوهرم نزاشت من برم منو نشوند تو ناشین درم قفل کرد  خودش رفت یکساعت بعد با سر وضع خاکی و خونی و گریه برگشت . ماشینی ک جلوم چپ کرده بود سه تا بچه داشته ک یکیشون از پنجره پرت میشه و درجا فوت میکنه

2738
مرسی عزیزم . اره دقیقا. خداشاهد کلی خانوم بود یکی جلو نیومد عزیزم. موندم چرا انقد بی عاطفه شدن.

اره مردم بد شدن بخدا

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
واقعا افرین عزیزم ادم باید به هم کمک کنه پس عواطف و وجدان کجاست

اصولا انسان ها از درد کشیدن دیگران ناراحت میشن ولی متاسفانه اکثریت جامعه ما بجز یه تعداد کمی حیوان شدن و فقط به مشکلات خودشون و خودشون فک میکنن و دیگران رو زیر پاشون له می کننن😢

هر چه دلم خواست نه آن می شود، هرچه خدا خواست همان می شود😊
برای ماهم پیشامد تو جاده دلیجون .  ولی شوهرم نزاشت من برم منو نشوند تو ناشین درم قفل کرد   ...

خب شوهرتون رفتن کمک این خوبه. حالا شما رو نبردن بخاطر این که صحنه بدی بوده نمیخواستن ناراحت بشین ولی خدا خیر بده که خودشون رفتن عزیزم

منم يبار يه خانمي يه دفعه جلوم افتاد زمين به حالت غش منم تا حالش جا بياد با همسرم پيشش موندم و سويع ...

واقعا افرین توروخدا پشت هم باشیم عزیزم مردم ما نباید بی عاطفه بشن

2706