2737
2734

یه سوال تلفظ پرنسا میشهperansaیاparensaیا چی؟😐

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  
وا. چه بد اسم بچه یکی از فامیلا بارانه پدر شوهرم هر وقت میبینتش میگه باران چرا نمیباری مامانشم می ...

😁😁ادم دیگه نمیدونه اسم بچشو چی بذاره هرچی میذاریم یه چیزمیگن..من اسم بچمو گذاشتم نیکا پدرشوهرم مسگفت ادم یاده کارخونه چوب میفته!!😳😂

❤برای سلامت تو دلمیم یه صلوات میفرستی؟❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالا شمام هم یه اسم قشنگ واسه دختر خوشگلت پیدا کنی

همیشه دنبال این بودم که یه آدم خاص تو زندگی کسی باشم اما همیشه یه آدم معمولی و حتی کم اهمیت تو زندگی بقیه بودم. و این بزرگترین درد منه. خدایا به خاطر وجود تنها دخترم، عشق اول و آخرم، هزاران بار شکرت🙏🙏🙏🙏🙏
خخخخخخخخخخخخخ ادم نمیتونه به نوزاد بگه رستم😂😂😂😂

من اولش فکر کردم اسمش نیست فقط داره لفظی قربون صدقش میره

اسمشو که خوندن دهنم باز موند

خدایی تا پیرمرد بشه رستم بهش نمیاد

گر نگه دار من آن است که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤️❤️❤️
2728
😁😁ادم دیگه نمیدونه اسم بچشو چی بذاره هرچی میذاریم یه چیزمیگن..من اسم بچمو گذاشتم نیکا پدرشوهرم مسگ ...

چرا کارخانه چوب؟

چه ربطی داره

گر نگه دار من آن است که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤️❤️❤️
😁😁ادم دیگه نمیدونه اسم بچشو چی بذاره هرچی میذاریم یه چیزمیگن..من اسم بچمو گذاشتم نیکا پدرشوهرم مسگ ...

چرا ؟ چه ربطی به کارخونه چوب داره؟

همیشه دنبال این بودم که یه آدم خاص تو زندگی کسی باشم اما همیشه یه آدم معمولی و حتی کم اهمیت تو زندگی بقیه بودم. و این بزرگترین درد منه. خدایا به خاطر وجود تنها دخترم، عشق اول و آخرم، هزاران بار شکرت🙏🙏🙏🙏🙏
من اولش فکر کردم اسمش نیست فقط داره لفظی قربون صدقش میره اسمشو که خوندن دهنم باز موند خدایی تا پیر ...

خب به درده پیری کوریش میخوره دیگه😂😂😂

2738
وا. چه بد اسم بچه یکی از فامیلا بارانه پدر شوهرم هر وقت میبینتش میگه باران چرا نمیباری مامانشم می ...

وای یعنی من اسمشو بذارم نسیم لابد بهش میگن چرا نمی وزی😐؟؟؟

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  
نیلا* این از همه بیشتر به اسم دخترت میاد نیاز  نیایش نیروانا

اره تو ذهنم نیلا بود ولی میترسم خیلی شبیه بشه فامیل هی قاطی کنن

2706