2733
2734
عنوان

مخصوص ماماناي دوست دار حيوانات(مذهبي ها خواهش ميكنم نيان)

| مشاهده متن کامل بحث + 2039 بازدید | 224 پست
چند وقت پیش درمورد بیسکوییت خشک صحبت میکردم  با یه کاربری یه عزیزی ریپلای کرد گفت میدونستی رحمت ...

دقيقا.ديروز داشتم بالا مياوردم ازين بحث مزخرفي كه راه انداخته بودن.كلا بگي بيان يه داستانه نگي هم يه داستانه.ديروز كلي حديث و ايه اوردن از نجاست سگ،حالا كلي ايه و خديث از دوستدار حيوانات بودن!

#نه_به_كودك_همسري #نه_به_خشونت_خانگي #نه_به_آزارجنسي #نه_به_آزارحيوانات
من یسری ۳ تا گربه نوزاد دیدم مامانشون نبود زدم زیر بقلم اوردم خونه با سرنگ بهشون شیر میدادم چون نزد ...

منم همينطورممممممممم.ما از بچگي اينجوري بار اومديم.نميدونم چجوري،ولي ميدونم هيچ وقت نترسيدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره اصلا جون ندارن 

رنگی که بهشون میپاشن جذب خون میشه ومسمومشون میکنه متاسفانه 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

اخی😭

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2731

آخی گناه دارن! ما یکبار جوجه محلی گرفتیم 20 تا دونه همشون مردن نمیدونیم چشون شده بود آنقدر دلمون سوخت 

#العفو گفتنم ک به جایی نمی‌رسد #ذکر حسین حسین مرا بیشتر کنید 💔
ببين موقع غذا خوردنش ماشالا بدغذاهم هست😜 اگه خونه مامانم باشيم ميريم تو بالكن پرنده ها رو ميبينه ن ...

بخدا كاش همه همينطور بودن.من قلبم درد ميگيره اينقدر خبر حيوان ازاري ميشنوم.

کی گفته اسلام با نگهداری حیوانات مخالفه؟

اتفاقا بیش از هجده حق و حقوق برای حیوانات تو اسلام ذکر شده که واجبه انجام بشه.

فقط شرایط خاصی داره.‌

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

اما من شخصا اصلا موافق نگداري حيوانات تو خونه نيستم

فرقي نداره پرنده طوطي سگ گربه

فقط به لحاظ عاطفيش

و اينكه حيوان گناه داره واقعا

نبايد حبس بشه

يه وقت خونه حياط داره

فضا بازه وسيعه شايد بشه

اما تو آپارتمان هاي ما اصلا كار درستي نيست

2738
اما من شخصا اصلا موافق نگداري حيوانات تو خونه نيستم فرقي نداره پرنده طوطي سگ گربه فقط به لحاظ عاطف ...

اره گناه دارن خیلی بنظر منم

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
دقيقا.ديروز داشتم بالا مياوردم ازين بحث مزخرفي كه راه انداخته بودن.كلا بگي بيان يه داستانه نگي هم يه ...

حالا همه که مثل هم نیستن 

تاپیک هم راجع به همه ی حیووناته نه یه حیوون خاص 

وشکر خدا فعلا مهربونا دورهم جمع شدن 

من پیشنهاد میکنم به کوچولوت یاد بده تابستون و بهار باهمدیگه منبع اب بذارین برای حیوونا یه ظرف کوچک که توش اب و یخ باشه از گربه تا کلاغ میان میخورن ازش 

پاییز و زمستون هم عذای خشک و بلعور گندم گوشه کنار بذارین ولی درخونه کسی نباشه بهتره شاید دوست نداشته باشن دم خونه خودتون تا توی تراس و بالکن بذارین 

لونه اماده هم توی بازارچه گل و.گیاه میفروشن بخر اویزون کن به کناره بالکن یا کریم ها میان توش تخم میذارن 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
اما من شخصا اصلا موافق نگداري حيوانات تو خونه نيستم فرقي نداره پرنده طوطي سگ گربه فقط به لحاظ عاطف ...

دقيقا.ماهم خودمون تو اپارتمانيم واسه همين نداريم،ولي مامانم اينا خونه حياط دار دارن نگه ميدارن.حيوون بيچاره افسرده ميشه تو خونه.خصوصا سگ

بخدا كاش همه همينطور بودن.من قلبم درد ميگيره اينقدر خبر حيوان ازاري ميشنوم.

خب اونا به نظرم نميشه اصن درموردشون حرف زد

واقعا معلوم نيس ذاتشون چيه!!

در مورد طبيعت من از الان اشغال نريختن رو دارم يادش ميدم

همونطور كه تو خونه سطل زباله رو شناخته

تو پاركم ميشناسه

مخصوصا جلو خوش ميندازم تو سطل

اگه يه وقت بندازه زمين اموزش ميدم بهش

حتي اشغال بيرنگ و كوچيكه ني بايد يا داخل نايلكس خودمون باشه يا سطل زباله

حالا همه که مثل هم نیستن  تاپیک هم راجع به همه ی حیووناته شکر خدا فعلا مهربونا دورهم جمع شدن&n ...

عالي بود👌🏻👌🏻

من خودم از اونجایی که از هر نوع موجود زنده دیگری به شدت وحشت دارم و از دو کیلومتریشون رد نمیشم،اجازه نمیدم تو خونه حیوان بیارند.اما برای بچه هام جوجه و خرگوش گرفتم گذاشتم خونه مامانم.باهاشون بازی میکنند.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2706