2733
2739
عنوان

خانمایی که سینما میرن

75 بازدید | 15 پست

سلام بچه چهار ساله رو اجازه میدن ببریم داخل؟اخه تو قوانینش نوشته ورود اطفال ممنوعه

سوال بعد هم اینه که بلیطشو میشه اینترنتی گرفت؟کسی تا حالا گرفته؟

از کربلا که امدی خواهی دانست فراق بهشت با ادم چه کرد!...،😔ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ❤️ممنونم حسین جانم ❤️            

مشکلی نداره بچه ببری فقط برنامه های مقتضای سنش ببر که نترسه

اره سینماتیکت اسم برنامشه

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره دیدم میارن

من خودن هرباذرفتن نتی خریدم

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
مشکلی نداره بچه ببری فقط برنامه های مقتضای سنش ببر که نترسه اره سینماتیکت اسم برنامشه

شما تا حالا بلیط گرفتین اینترنتی؟بعد پرداختش کد میده ؟دقیقا چه جوریه؟

از کربلا که امدی خواهی دانست فراق بهشت با ادم چه کرد!...،😔ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ❤️ممنونم حسین جانم ❤️            

اره

میخری صندلیتو میگه و با اسکرین شات دم سینما میری تو

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
2738
اره دیدم میارن من خودن هرباذرفتن نتی خریدم

چه جوریه؟میشه توضیح بدین لطفا؟

اره میخری صندلیتو میگه و با اسکرین شات دم سینما میری تو

عزیزم برا بچه هم بایدبلیط خرید؟

عزیزم برا بچه هم بایدبلیط خرید؟

اره خب نمیتونی بذاری رو پات چون پشت سریا اذیت میشن

از سایت سینما تیکت میخری

میری سینما رو انتخاب میکنی

فیلمم انتخاب میکنی

ردیف و صندلی و پرداخت

برا من اس ام اس میاد کد میده 

وقتی میری سینما دم در یه دستگاه هست کدو میزنیم قبض میده 

گر نگه دار من آن است که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤️❤️❤️

مثلا بزن سینما هویزه اهواز

اولین سایت سینماتیکته دیگه بری توش میفمی 

شماره کارتواینا و کد میفرسه موعدمقرر میری کد میدی بلیطتو میگیری

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
از سایت سینما تیکت میخری میری سینما رو انتخاب میکنی فیلمم انتخاب میکنی ردیف و صندلی و پرداخت برا ...

میشه امروز برا فردا بخرم ؟

2706