2733
2734
عنوان

خانمای باسلیقه یه نظرسنجی

272 بازدید | 39 پست

سلام .

ما داریم اثاث کشی میکنیم و باید پرده جدید بگیرم.

پنجره ها دوتا هستن و و میخوام پرده قدی بگیرم که کل دیوار رو بپوشونه

به نظرتون چه طرح و رنگی الان مد شده ؟

و اینکه از کجا بگیرم؟

البته دوسه تا سوال دیگه هم دارم که در زمینه دکوراسیون لطفا نظربدین

یکی اینکه چه رنگی برای دکوراسیون به نظرتون قشنگتره؟

و اینکه برای خرید فرش چه برندی و کجا رو پیشنهاد میدین؟

چون دیروز رفتم مهد فرش خیییییییییییییلی گرون بودن

ترجمه متون عمومی و تخصصی در زمینه اقتصاد، مدیریت، تجارت، حسابداری، کارافرینی و ... با کیفیت عالی و در اسرع وقت، به صورت تایپ شده پذیرفته میشود.

اگه اطلاعی درمورد فرش دارین هم ممنون میشم دراختیارم بذارید.

چه رنگی بگیرم؟ و اینکه از کجا بگیرم که ارزون تر در بیاد؟ و چه مارکی که پرز هم نده

فرشای مهد فرش همه خیلی سفت و غیرقابل انعطاف بودن و شش متری از دو میلیون داشت، البته قسطی بود، ولی بازم گرونه

ترجمه متون عمومی و تخصصی در زمینه اقتصاد، مدیریت، تجارت، حسابداری، کارافرینی و ... با کیفیت عالی و در اسرع وقت، به صورت تایپ شده پذیرفته میشود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
برا من ساده ساده 

یکم بیشتر توضیح میدین؟

فرش های من زیاد پرز نداد😁 گلریس کویر البته برای من ۷۰۰ شانه ست ب سلامتی میرید خونه خودتون؟

چه قیمتی گرفتین و کی؟

الان خیلی گرون شده واقعا ، فکرنمیکردم اینجوری باشه، یکم پس انداز داشتم گفتم میتونم بخرم میبینم اصلا نمیشه

بله عزیزم

یکم بیشتر توضیح میدین؟

انقد سادس ک توضیح نداره😂😂 حریر نباتی زیرش آستری مبلامم کرم فرشم کرم سرمه ای بوفه و میز تلویزیونمم کرم 

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.
2738
چه قیمتی گرفتین و کی؟ الان خیلی گرون شده واقعا ، فکرنمیکردم اینجوری باشه، یکم پس انداز داشتم گفتم م ...

ما پارسال این موقع ها خریدیم برای جهازم... اشتباه نکنم دونه ای یک میلیون و سیصد اینا افتاد...نه متری هستن

اره الان قیمتا خیلی بالا رفته

به سلامتی عزیزم

مبل هات چه رنگه؟

💙کنکوری1400✌🤓
انقد سادس ک توضیح نداره😂😂 حریر نباتی زیرش آستری مبلامم کرم فرشم کرم سرمه ای بوفه و میز ت ...

کاش میشد عکس بذاری ببینم

منم برای پرده میخوام تور بگیرم، نمیدونم از مد افتاده یا نه

خودم مد نظرم تور سفیده، ولی کنار پرده نمیدونم چه طرح و رنگی خوبه

ما پارسال این موقع ها خریدیم برای جهازم... اشتباه نکنم دونه ای یک میلیون و سیصد اینا افتاد...نه متری ...

خداروشکر که پارسال خریدی

یعنی الان اصلا شوکه شدم از قیمتا

شش متری از دو تومن کمتر نیست اصلا

از کجا گرفتی ؟ تهرانی؟

مبلام هم رنگ کرم و نسکافه ایه

رنگ پرده و فرش رو متناسب با رنگ مبلت بگیر

یه پرده ساده سفید یا شیری زیر بزن و برای رویه پرده هم همرنگ مبلت یه طرفه سفارش بده

فرش من فرش اعیان تراكم ٣٠٠٠ هستش و ١٠٠٠ شانه

دو سال پیش خریدم خیلی از جنسش راضیم 

آنچه درست است را انجام دهیم...نه آنچه اكثریت باور دارند...
کاش میشد عکس بذاری ببینم منم برای پرده میخوام تور بگیرم، نمیدونم از مد افتاده یا نه خودم مد نظرم ت ...

عکس میزارم عزیزم فقط تاریکه یکم نور گوشیتو زیاد کن

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.
 من فرش فیلی رنگ رو میپسندم جدیدن رنگش مد شده پرده هاتو هم مخمل جیر فیلی انتخاب کن

اره اتفاقا شنیدم میگن فیلی مد شده

من میخواستم فرش تو مایه های آبی بگیرم

2706