2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
@nazaniiiin    فک کنم کارمند بانکه😉

واقعا😨 نمیدونستم کارمنده!

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖

من امروز خرید اینترنتی داشتم که خانوادم نباید بفهمن به دلایلی   بجای رمز اینترنتی رو بزنم حواسم نبود همون رمزیو زدم میریم خیابون چیزی بخریم واینا

بعد این پیام اومد که تعداد درخواست شما بیش از حد مجازه (ینی کارتم مسدود شده)

حالا سوالم اینه الان نمیشه به کارت من پول ریخت درسته من نمیتونم ازش پول بردارم کسیم نمیتونه بریزه؟

الان صددرصد کارت من مسدوده؟

کسی هم نمیتونه پول بریزه؟ الان من به کارتم دست نزنم خب تا حدود بیست روز دیگه بدم پدرم بره درستش کنه اون اقایی که توبانکه میفهمه تاریخ مسدود شدن کارت من مال کیه؟

اگه کارتی بیارن پیشتون ده روز قبل مسدود شده باشه اما امروز بیارن شما میفهمین ده روز قبل مسدود شده؟

من امروز خرید اینترنتی داشتم که خانوادم نباید بفهمن به دلایلی     بجای رمز اینترنتی رو بزن ...

از فهمیدن تاریخ بله میفهمن کارت شما هم مسدود شده یعنی می‌تونن بهش پول برزین ولی پولی نمیتوانیم برداشت کنید

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖
2738
از فهمیدن تاریخ بله میفهمن کارت شما هم مسدود شده یعنی می‌تونن بهش پول برزین ولی پولی نمیتوانیم برداش ...

وای مطمنی میشه پول ریخت؟ خاهش میکنم اینو از مامانتون بپرسین الان چندروز دیگه پدر من میره با عاب انک خیابون به من پول بریزه میفهمه که مسدوده کارتم؟

وای مطمنی میشه پول ریخت؟ خاهش میکنم اینو از مامانتون بپرسین الان چندروز دیگه پدر من میره با عاب انک ...

هنوز از سر کار نیومده یه کم صبر کنی ازش میپرسم

من امروز خرید اینترنتی داشتم که خانوادم نباید بفهمن به دلایلی     بجای رمز اینترنتی رو بزن ...

برو خودپرداز یبار ی رمز دومشو عوض کن بعد دوباره عوض کن همون رمز قبلیشو بزار مسدود هم نشده 

اون رمز دومه  کارتت و حسابت مسدود نشده رمز دومتو باید عوض کنی میدونی که برا هر بانکی باید خودپرداز خود همون بانک باید باشه

برو خودپرداز یبار ی رمز دومشو عوض کن بعد دوباره عوض کن همون رمز قبلیشو بزار مسدود هم نشده 

اخه این اومد همه میگن مسدود شده اگه مسود شده بباشه کسی نمیتونه پول بریزه

2706